Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, akinek...

Van itt olyan kismama, akinek szív alakú méhe van? Jelent/ett valami gondot terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! nekem olyan a méhem sajna, a doki egyből mondta, hogy veszélyeztetett vagyok és valószínűleg korababám lesz, egyenlőre még nem volt semmi baj, teljesen panaszmentes a terhességem, nagyon reménykedem, hogy azért még jó néhány hétig kibírja a picim és nem lesz igaza a dokimnak, hogy korababa lesz :) de sajna ezt nem tudni.

30h km

2010. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek van. Mindkét babája császárral született, mert a méh alakja miatt nem tudtak befordulni fejjel lefelé.
2010. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


mindenképp konzultálj szerintem dokival előtte, hogy babásodsz.

Nem akarlak megijeszteni, és azért is mondom, hogy beszélj dokival, mert mindenkinek más nagyságrendű ez a szívalakúság.

van kevésbé, és jobban benyúló...


Na, a bnőmnek ilyen volt, jobban benyúló, és sajnos 21 hetesen elvetélt...elég rosszul viselte.

Utána megműtötték, és most már van egy 1,5 éves kislánya, de így is végig veszélyeztetett volt, szó szerint csak wc-re, és fürdeni kelt fel a 12 hét után.


DE HANGSÚLYOZOM, HOGY NEM MINDENKINEK ENNYIRE GÁZ, NÉZESD MEG VMI HOZZÁÉRTŐVEL!


üdv:

egy 38 hetes km.

2010. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!