Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mikor kell...

Terhesség alatt mikor kell kinőnie a köldöknek? és mikor mozdul meg a kisbaba? 17 hetes kismama vagyok! Ki mikorra van ki irva?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Kinek a köldökének kell kinőnie? Nem értem a kérdést.
2011. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kismamának!!!!
2011. aug. 4. 10:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Úgy mondják,hogy kifordul a köldök, nem kinő.

De nem mindenkinek fordul ki, nekem pl első terhességemnél normális maradt.

Ha kifrdul, az is változó hogy mikor, nem mindenkinél egyforma.


Mozgást első terhességnél átlagban a 16.-20. hét között érezheted először.

2011. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak akkor fordul kissé kifelé, ha "aláfekszim" a babám. Nem mindenkinek fordul ki egyébként.

36 hetes km.

2011. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem sincs kifordulva, bár már akkora a pocak h csak tükörből látom a köldököm :) 22.én érkezik a kisfiunk, én 17 hetesen éreztem először biztosra h mozog! kellemes babavárást :)
2011. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A harmadik babát várom, és még egyszer sem fordult ki a köldököm, de nem is voltak nagyok a gyerekek (2300, 2900 gramm)

A mozgásokat mind a kétszer a 20. hét után éreztem, most a 19.-en vagyok, és MÁR NAGYON VÁROM!! :-)

Január 3-ra vagyok kiírva.

2011. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én már a 15. héten is éreztem valami mocorgásfélét, csak nem tudtam egyértelműen beazonosítani. A 17. héten mozdult meg úgy, hogy még a hasfalamon keresztül is látszott egy ici-pici kidudorodás :) Akkor már biztos voltam benne.

A köldököm mostanában kezdett kifordulni, ma töltöttem a 30. hetet. De valóban nem mindenkinek fordul ki.

2011. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 16hetes és délután olyan volt mintha már éreznék valamit, de nem merem 100%-ra mondani. Én január 20.ra vagyok kiírva.
2011. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a választ!! várom nagyon h meg mozduljon!!!
2011. aug. 5. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!