Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor tapasztalta a terhess...

Ki mikor tapasztalta a terhesség tüneteit? Van olyan aki a menstruáció kimaradása előtt?

Figyelt kérdés
Már egy hete hányingerem van, 18.-án kell megjönnie a menstruációmnak, eddig negatív a teszt.
2020. szept. 15. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A hányinger a 6-7.héttől kezdődik. Nekem menstruáció előtt kb. 4 nappal iszonyatosan fájt reggelre a derekam, mindkét terhességemnél ez volt az első tünet. (sosem fájt előtte a derekam)
2020. szept. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem voltak tüneteim egyik babával sem
2020. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nem várt időpontja előtt pms tüneteim voltak, ami mindig.. Ezért elkönyveltem úgy, hogy biztos megjön.. A nem várt mensi egész ideje alatt úgy görcsölt a hasam mint amikor megvan, sőt talán még erősebben is de nem jött szerencsére.. 2 nap késésnél teszteltem egy erős pozit de nem mertem magam beleélni mert azt hittem kémiai lesz az erős fájdalmak miatt..

Aztán ez elmúlt... A 7. héttől jöttek csak a klasszikus terhességi tüneteim..

Üdv, egy 10 hetes kismama :)

2020. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hányingerem egyáltalán nem volt, tipikus terhességi tüneteim se.Ha nem tervezett baba lett volna és nem teszteltem volna, kb 10 hetes terhesen gyanakodhattam volna, mert elég kuszák a ciklusaim.

Ennek ellenére amiért én teszteltem az a nagyon erős görcsölés, egész ovutól kezdve, éjjel sokszor felébredtem rá.2 évig voltunk rajta az ügyön úgyhogy 2 év alatt akkor egyszer voltak ilyen görcseim.

2020. szept. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Értsétek meg, hogy ilyen korán még nincs hányinger.
2020. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz elmaradáa előtt minden terhes tünet megegyezik a pms-sel. Nekem terhesség előtt ugyanúgy pms tüneteim voltak, mint mindig, csak a vérzés maradt el. A fáradékonyság, hányinger stb csak ezután jött.
2020. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt semmi előjele. Olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni. Sőt sokkal jobban görcsölt a hasam, mint előtte, úgyhogy 100%-ig biztos voltam benne hogy meg fog jönni. Aztán miután nem jött meg, rá egy hétre már erős pozitívat teszteltem 😊 azóta se volt más tünetem a terhességem alatt 🤷‍♀️🙏

33 hkm

2020. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt előtt már egy héttel elkezd feszülni a mellem, és előtte lévő napon rendszerint ez elmúlik. Ebben a ciklusban nem volt ez a szokásos mellfeszülés. Nemvárt előtt 3 nappal (hétfőn) iszonyatos álmosság kapott el, de akkor nem is gondoltam, hogy baba lehet. Nemvárt utáni reggel (pénteken) erős pozitívat teszteltem. Úgyhogy igen, előfordulhatnak tünetek előbb is, de csak ha korábban volt az ovu. És nyilván már aznap (hétfőn) is mutatott volna valamit halványan a teszt.


Ha negatív a teszted, akkor nem vagy terhes, mástól vannak a tünetek. De milyen erősségű teszttel próbálkoztál?

2020. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Soha, egyetlen tünetem sem volt egyik gyerekkel sem.
2020. szept. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
25-ös erősségű tesztet csináltam
2020. szept. 15. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!