Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a védőnő kijön "tereplátoga...

Ha a védőnő kijön "tereplátogatásra", minden szobába be kell vinni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 20:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 x volt eddig összesen, pedig már 6 hónapos a kislányom, hozzá akkor jött 1x amikor hazahoztuk! De akkor is az első megnyilvánulása... hol van a szoptatós fotel? Amúgy fekve szoptatom! :) Ez betette a kaput még jó, hogy többet nem jött! Vagyis jött volna 2x, de nem voltunk otthon! :) Ilyen védőnőtől nem is kell tanács..csak akkor találkozom vele, ha mérni megyünk!
2010. aug. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hozzánk szülés előtt ki se jött. Utána meg mikor hazajöttünk a kórházból, meg mikor 1 hónapos lett a kislányom. Egyébként ha normális, nem fog kukacoskodni, meg okoskodni, tudja, hogy nem a kupi közepébe fogod a babát hazavinni, hanem addigra lesz egy hely, ahová leteheted... nem arra kíváncsi, mennyire álltok anyagilag jól, megtudjátok venni a pici számára a legflancosabb holmikat, hanem hogy kicsit megismerjen, ha kell segítsen a tanácsaival, ha tud...
2010. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%

Hmmm...


Csodálkozom a válaszolók védőnőin!!


Amikor terhes voltam,minden hónapban 1x kellett hozzá menni!

Amikor 30. hét körül voltam,akkor ő jött ki kb. 3x a szülésig.

Elsőnél én ajánlottam,hogy körbevezetem (előtte mi is 2 napot takaritottunk:) )

Meg is jegyezte,hogy milyen pedánsak vagyunk:))


Amikor a kisfiam megszületett,első 4 héten minden héten jött, utána (azóta is),minden 2 hétbe jön szerdánként.


Nálunk rendszeresen ott ül 2 órán át,bekávézik üditőzik stb...:)

Dumálunk a babáról,máséról is stb.

Én csípem,jól elvagyunk:)

2010. aug. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

23:00 vagyok!

Én is minden hónapban voltam nála!

2010. aug. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
első vagyok. Én is minden hónapban voltam nála de nem ez volt a kérdés... olvassátok el mégegyszer!
2010. aug. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én mindig szabadkoztam, hogy még nem vagyunk teljesen kész, ő kedvesen azt mondta, hogy ő nem azért jön, hogy végigvizslassa a lakást, hanem megbeszélni az esetleges kérdéseimet. Mondjuk kifogtam, nagyon jó védőnő, bármikor hívhatom, és segít.
2010. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!