Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még itt olyan aki nagyon...

Van még itt olyan aki nagyon hasfájós, derék fájós volt?

Figyelt kérdés

Erős egy (jobb) oldali fájdalmaim vannak már egy ideje, jártam már urológián és nőgyógyászaton is, de semmit nem találtak, ami indokolná. 2. Trimeszterben járok. Maga a fájdalom típusa változott. Vizelet, vér is negatív.

Már nem tudom mit tehetnék, de nagyon izgulok nehogy gond legyen.. Éjszaka is felkelek rá. Magnéziumot szedek.



2020. szept. 18. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is szokott jobb oldalon alul fájni a hasam, szintén változó jelleggel. Nekem kb. 17 hetesen kezdődött, most 24 hetes vagyok, már nem olyan gyakori, de még előfordul. Magnézium nekem se sokat segít rajta. Valószínűleg a méhtartó szalagok nyúlása okozza, mert minden eredményem rendben van. Azt mondják, terhesség során az egész hasra kiterjedő/ középen érezhető, erős, görcsös fájdalom jelent csak bajt.
2020. szept. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a jobb oldali alsó fájdalom a bélműködéssel van összefüggésben. Arra is érdemes ránézni.
2020. szept. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem szokott görcsölni a hasam, de nem gyakran és szerencsére csak napközben. Ne aggódj ez elő szokott fordulni. Egy meleg(de nem forró!) fürdő lehet jót tenne
2020. szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gasztrós UH-ra menj még el.
2020. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!