Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért gondolják az anyukák...

Miért gondolják az anyukák azt, hogy az ő babájuk nagyon hasfájós?

Figyelt kérdés
Szinte minden gyerek hasfájós, ez ezzel jár, mégis amikor egy anyukával beszélgetek, úgy mondja, hogy a babája nagyon hasfájós, mintha másé nem lenne az. Nem azt mondom, hogy nem az, csak neki milyen nehéz, mert hasfájós, holott minden baba az szinte, ez ezzel jár, másnak is ugyanolyan nehéz, és más babája is ugyanúgy nem alszik eleinte.
2019. okt. 31. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Az én gyerekeim nem voltak hasfájósak. A szomszéd gyerekén viszont látszott, hogy összegörnyed és úgy üvölt.

Szóval nem minden gyerek hasfájós.

2019. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

mindenkinek a saját baja tűnik nehezebbnek/rosszabbnak.

ės ez vonatkozik a gyerekekkel kapcsolatos "gondokra" is. Nyilván tudtam én is hogy más gyereket is megvisel pl. a fogzás, de ettől függetlenül én is panaszkodtam hogy mennyire nehéz ez az időszak nekünk.. Főleg azért, mert jó volt mással megosztani az épp aktuális gondokat

2019. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az első az volt a második meg nem. Hagy mindjon már mindenki azt amit akar.
2019. okt. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Azert mondjak, mert nem minden baba hasfajos😃 az en kislanyom pl nem volt az, ujszulottkent abbol allt a napja h 3 orankent evett, kozotte meg aludt hang nelkul. 2 honapos koratol ataludja az ejszakakat, johet fogzas, mozgasfejlodes, oraatallitas, hozzataplalas... o aludt mindig este 7tol reggel fel8-8ig. Szoval van ilyen is, azok akiknek hasfajos a babajuk szegenyek elegge megszenvednek vele.
2019. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom sem volt hasfájós. Ennek ellenére tudom, hogy hasfájós és hasfájós baba között is óriási különbségek lehetnek. Míg az egyik nap közben jól elvan, valahogy csak az esti órákban fáj a hasa, addig a másik reggeltől reggelig eszik-sír-alszik kombót nyomja. Én nagyon tudom sajnálni azokat, akiknek ezzel kell küzdeniük.
2019. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Mert kétféle anyuka van: a mártír meg a hős. Előbbi hosszan ecseteli, mennyire rossz neki, mennyi mindent kell kiállnia, a másiknak meg tökéletes a gyereke, minden flottul megy neki, mert mindenre tökéletes módszere van.
2019. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
A nagyfiam hasfájós volt, de nagyon. Kibirtuk, mert tudtuk ez ezzel jar. A kicsinek kb 1 hét volt hasfájós, amúgy nem volt az. Ő megúszta. Sok anyuka szereti sajnáltatni magát.
2019. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A nagy nekem is az volt, a kicsi nem. Hatalmas különbség van kettejük habitusában. 😊
2019. okt. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Coffelia ***** válasza:
82%
Az enyém abszolút nem volt például, könnyen büfizett, egy idő után már meg se várta, hogy felemeljem, fekve is kibüfögte a fölös levegőt. Emellett vannak babák, akiknek lassan indul be a laktázuk, ezért az anyatej laktózát is nehezen bontják, amitől simán fáj a hasuk. Más babák fehérjeallergiásak, és soha nem is fogják tudni kezelni, még akkor se, ha az anya fogyasztotta a tehéntejet, és az által került a kazein az anyatejbe. Ki lehet ám tapasztalni.
2019. nov. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!