Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismamik! A babám...

29 hetes kismamik! A babám tegnap óta kevesebbet mozog, azért érzem, de előtte majd kirúgta az oldalam. Az idő is elég esős és borult volt, nem tudom közre játszik-e ez. Tapasztalat? Nem kell rosszra gondolni ugye?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

29 hetes vagyok, mondjuk nekem sem rúg olyan baromi erőseket, de azért aktív, érzem, hogy mocorog...nekem inkább a nagy melegben volt lusta.

Viszont e miatt a front miatt sokkal jobban keményedik a hassam sajna...

de ne aggódj, gondolj bele te mit szeretsz csinálni ilyen időben...mert én pl ülni egy fotelben egész nap, tv-zni, vagy olvasni:)nem csoda, ha pici is nyugisabb:)

2010. aug. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha érzed még ha gyengébben is szerintem nincs gáz. Nem minden nap egyformák. Mondjuk az enyém amúgy is egy "lusta" baba, szóval ilyenen már nem akadok ki. Meg épp ezért beszereztünk egy szívhang hallgatót , hogy ne aggódjam magam teljes ki. De azért gyengécskén mocorogni én is érzem és főleg esténként.


Ugyancsak 29 heteske

2010. aug. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy érezd legalább 1x.

Egyébként az én babóm is iszonyatosan megérzi az időt. Pont az enyém is alszik egész nap ha esős az idő.

Ne törödj azokkal akik azt mondják hogy min. 10x kell érezni, nem minden baba egyforma , szóval ha legalább 1x érzed az már jó.

36 hetes km

2010. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kell aggódni, az én kislányom is éppen ilyen volt :) nem lesz semmi probléma, ha esetleg 1* sem érzed, akkor menj el dokihoz, hogy tényleg nincs e semmi probléma üdv: 37 hetes kismama
2010. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!