Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes nőknek, lányoknak...

Terhes nőknek, lányoknak evidens, hogy a magzat nyomja a húgyhólyagjàt és előfordulnak balesetek? Mire kell szàmítsak?

Figyelt kérdés

2020. szept. 23. 08:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem pisiltem be, de sokat kellett pisilni.
2020. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
És hallottam olyant amit valaki írt is, hogy “megrúgja” a hólyagot, ilyenkor sem kell felni, hogy úgymond becsurran?
2020. szept. 23. 13:22
 13/15 Lollipop Girl ***** válasza:
100%

Terhesen csak sokkal gyakrabban jártam pisilni,meg ha belerúgott hirtelen nagyon kellett siessek,be nem pisiltem.

Na de mióta megszültem havi rendszerességgel,köhögéskor,nevetéskor,hapcizáskor időnként becseppen néha pár csepp 🤷‍♀️

2020. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az izmaid gyengék akkor bepisilhetsz. El kell kezdeni a kriston intim tornát es csinálni minden nap, akkor nem lesz gond.
2020. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem egszer tortent csak balesett eddig, mar nagyon pisilnem kelett csak uton voltunk es nem tudtam, hazaertunk mar mentem a furdobe erre trusszentettem egy nagyot es akkor😂

Amugy rengeteget jarok pisilni meg a baba is nyomja nagyon a holyagot, fel se alok a wcrol de mar megint rajtam az inger.. Es meg csak a 30. Hetbe vagyok.

2020. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!