Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek hamarabb érett a...

Akinek hamarabb érett a méhlepénye, mint kellene tudna tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Most voltam 31. hetes UH-n. Kiderült, hogy gyorsabban öregszik a méhlepényem, mint kellene, már II-III. érettséget írtak. Eléggé beparáztattak. Írtak fel Doxilek-et, ami talán segít. Az áramlással kapcsolatban azt írta rá, hogy RI: 0,55, de fogalmam sincs, hogy az jó-e vagy nem, akkor hirtelen nem kérdeztem. Valami tanács, hogy mit tudok én segíteni a dolgon? Most már biztos korábban fog születni? Honnan tudjam, ha baj van?

2020. szept. 24. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom mikor születik meg a babád.

Nekem 34 héten már 2 fok, 36 héten 3 fokú volt a lepenyem.

40 hétre szültem. Amire figyelj h mozog e a baba. Engem is nagyon beparaztattak hogy milesz a babával. Aztán nem volg semmi, közel 4 kilós volt és 57 centi

2020. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a második babám 38. hétre született, kilyukadt a lepény, ki is kellett kaparni, ő meg szegény kis súlyú volt, 2150 g, nem voltak tartalékai, soványka volt.

Nálunk az uh-n nem látták előre, azt mondták, normális, ha a végén már érett a lepény, és 3 kiló felett saccolták a picit.


Szerencsére kb másfél héttel születése után elérte a 3 kilót, és behozta a lemaradást. 🙂


Jó tanácsot nem tudok, igyekezz pihenni, nem aggódni, kitartást!

2020. szept. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ia ez volt, 35 hetesen 3 fokú. Ha más doki nézte, akkor 2-es :D mindegyis..

Nekem minusz 2 hét lemaradása volt a babámnak, be kellett feküdnöm a korházba megfigyelésre. 38 hetesen indítani akarták, mert szinte alig maradt addigra magzatvíz. A vége császár lett..

Tanácsot nem sokat tudok adni, én hiába pihentem, ettem egészségesen (ami muszáj volt mert cukros is lettem közben), hamarabb kellett jönnie. (Igaz ő nem akart még kijönni)

De 2720 g és 51 cm-es egészséges baby lett :)

2020. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ket hete voltam pont 31 hetesen uh-n, nekem is II-III fokban érett lepényt írtak, és a baba is kisebb 2 héttel, de a doki addig szamolgatott ott, hogy a végén arra jött ki, hogy csak 1 hét lemaradásban van, azzal meg ne foglalkozzak, lehet mérési hiba is. Hat nem tudom, tudom, hogy mikor fogant, en nem nyugodtam meg.

Majd két hét múlva megyek csak uh-ra.

2020. szept. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!