Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok, de az...

32 hetes terhes vagyok, de az ultrahang szerint már 34 hetes terhes. Akkor most hamarabb is szülök két héttel? De a méhlepény még csak 1. fokban érett! Akkor most mikor szülök?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:

A korai uh-ok, a 12 hetes vagy amit előtte mértek, akkor teljesen megfelelt a korának? Mert ha igen, akkor nem feltétlenül szülsz hamarabb. Csak annyi, hogy nagy a baba. Barátnőmnek is úgy volt, hogy mondta az orvos, hogy jó nagy a baba, és hamarabbra hozta a kiírt napot, de a baba nemhogy hamarabb jött volna, még az eredeti időpontra is ráhúzott egy hetet.

Szóval nem biztos, hogy hamarabb szülsz.

2012. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 12. Hétig módosítanak módosítanak szülési időpontot, addig egyformán nőnek a babák. Utànna az marad a szülés kiírt napja, amit az elején beírtak, mert innentől kezdve alkati kérdés, hogy kisebb vagy nagyobb az átlagnál a baba. Ha valakinek kisebb a baba

Int amit az ultrahang mutat, azért nem fog később szülni 1-2 héttel, neki kisebb lesz a babája! Akinek meg nagyon. A babája nem fog hamarabb jönni, nagyobb súlyú baba lesz!

Akinek 4,5 kilóval születik a babája, akkor annak meg kellett volna születnie 34 hetesen, mikor 3,5 kiló volt? Vagy aki 2,8 kg-áll születik, annak még bent kellene maradnia 3-4 hétig?

Érted mit mondok? Genetika, a babád jól hízik!

2012. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, de egyáltalán nem nyugodtam meg, mert a babám már most 2500 gramm és 34 cm, bpd 88. Óriás baba lesz???
2012. jún. 1. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiamat a 33. héten becsülték 3300 grammra, akkor annyit mondott az orvos, hogy 2 héttel nagyobbnak tűnik a koránál, de nem módosították abszolút a dátumot, visszarendeltek 2 héttel később, akkor visszább fogott a növekedésből a babám. Annyit mondott az orvos, hogy szép nagy baba lesz. Megkérdezte tőlem és a páromtól, hogy mi mekkora súllyal születtünk, az alapján mondta, hogy mi sem születtünk kis súllyal, az alatt nem fog születni.

Egyébként 38. héten szültem 3960 grammal a fiamat.:)

2012. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt, csak a súlyát 2300-ra becsülték.

Teljesen felesleges ezen paráznod, mert a súlybecslés csak BECSLÉS, abszolút nem biztos, hogy pontos lesz!


A szülés előtti napon a fiamat már 3950 g-ra becsülték (40+3-on), ehhez képest másnap született meg 3460-al.


Vagyis a becslés bőven tévedett, pedig túl is hordtam.

2012. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!