Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevehetek egy szem Advil Ultrát?

Bevehetek egy szem Advil Ultrát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Anyósoméknál vagyok és nincs nálam panadol. Jön a bölcsesség fogam és iszonyatosan elkezdett fájni. Eddig bezzeg nem fájt...bevehetek egy szemet?



2020. szept. 26. 20:19
 1/6 A kérdező kommentje:
15 hetes vagyok
2020. szept. 26. 20:19
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Paracetamol tartalmú gyógyszert lehet inkább pl.rubophen, panadol. Az advil ibuprofen tartalmú. Kerülni kéne. De lehet többet árt, ha fáj és stresszben vagy, mint egy szem gyógyszer. De nem vagyok orvos.
2020. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezzel én is tisztában vagyok :/
2020. szept. 26. 20:28
 4/6 A kérdező kommentje:

Terhesség

Amennyiben Ön várandós, a gyógyszer alkalmazása előtt konzultáljon kezelőorvosával. A terhesség első három hónapja alatt az Advil Ultra lágy kapszula csak a kezelőorvos kifejezett utasítása alapján szedhető. A terhesség utolsó harmadában a gyógyszert nem szabad bevenni.


Ezt találtam.

2020. szept. 26. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Paracetamol tartalmu asszem meg okes ugy-ahogy, akkor is csak a 2. trimeszterben. Mivel te abban vagy, szerintem ez a legkisebb rossz, de a nem szteroid tipusu fajdalomcsillapitokat, gyulladascsokkentoket amugy kerulni kellene, inkabb lidokainos helyi erzestelrnites (pl. Dentinox).
2020. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kértem szomszédtól, nála volt Benuron vagy mi a neve. Felhívtam a doktornőt, ebből 3x1 szabad. Így én is nyugodtabb vagyok ;)
2020. szept. 26. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!