Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Facelle terhességi teszt...

Facelle terhességi teszt mutat egy nagyon,nagyon halvány második csíkot ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Napokban kéne megjönnie,legkésőbb 29-ig,teszteltem,mert nem fáj a hasam,(fájogatott)de fel vagyok vizesedve és van bő hüvelyváladék,mint szokott. Gumival védekezünk,keveset vagyunk együtt alapból.és sosem szakadt ki a gumi,megnéztük mindig. Az utóbbi idöben gombaellenes hüvelytablettát használtam egy hétig,mert volt egy kis probléma,bár szerintem nem számít semmit. Betegséggel voltam orvosnál,végzett ultrahangot,de nem mondott semmit ezzel kapcsolatban,hogy terhes lennék.Egyszer előfordult,hoy gumi nélkül dugta be,de ki is vette,mellesleg olyan savas voltam akkor,állítólag csípte a párom. Olyan halvány a csík,hogy koncentrálnom kellett,hogy lássam,rózsaszínes??pont ezért vettem észre mert elüt a fehértől.Venni fogok új tesztet holnap szerintem,de nagyon kétségbe vagyok esve mert nem akarok gyereket.
2020. szept. 27. 17:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Tudsz képet feltölteni? Megnéznénk, hogy mi mit látunk, de szerintem, ha rendesen védekeztetek, akkor kizárt a terhesség.
2020. szept. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom,hogy kell képet felrakni :( de borzasztóan halvány pirosas csík,szinte alig latszik
2020. szept. 27. 17:32
 3/27 anonim ***** válasza:

[link]

1es voltam

2020. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
2020. szept. 27. 17:43
 5/27 A kérdező kommentje:
2020. szept. 27. 17:47
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pozitív.

De ilyen teszt nekem is volt már és nem voltam terhes :(

Hihetetlen ha ennyitől terhes leszel...

2020. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Basszus :’(
2020. szept. 27. 17:54
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is pozitívnak látom,de engem vert már át teszt. Tesztelj másikkal!
2020. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy prediktort.

Ha ez valóban pozi(annak tűnik) akkor a prediről holnap napközben már messziről fog vitítani a csík.

2020. szept. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem ertem,hogy lehet pozitiv ha vedekezunk :/ par honapja alltam le a fogamzasgatloval,az nem zavarhat be? Nem lehet,hogy elazott a teszt?
2020. szept. 27. 18:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!