Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Facelle tesztnél meg kell...

A Facelle tesztnél meg kell várni, hogy a vizelet elérje a kis jelzőablakokat?

Figyelt kérdés

Oké, tudom, hülye kérdés, de sosem csináltam még terhességi tesztet és nem egyértelmű, így kell-e...



Szóval, belemártottam a Facelle-tesztet a pisibe kb. 10 másodpercig és teljesen a csíkokat mutató két kis ablakig felszívta magát vizelettel, rozsaszín lett az egész, aztán pár pillanat alatt már rendes fehér két csíkkal, ahogy a képeken.


De most nem tudom, túl sokáig hagytam benne a pisiben vagy ez normális, hogy elér a vizelet a kis kijelzőig?


Köszi, ha válaszoltok :)



2020. aug. 5. 18:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Az rendben van, hogy ahogy elért addig a vizelet, egyből meg is jelent a második csík?
2020. aug. 5. 18:24
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs a teszttel. Ha 2 csík pozitív. Mindegy meddig tartod bele, ha nem vagy terhes akkor sem lesz pozitív. 😊
2020. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így igaz! :) Gratulálok! :)
2020. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2020. aug. 6. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!