Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kis mama vagyok...

38 hetes kis mama vagyok augusztus 20ra vagyok kiírva. De ma reggel óta menstruációs görcs szerű fájdalmat érzek alhasi tájékon. Ez lenne a jóslófájás?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azóta nem múlt el? erősödött esetleg? állj be a kellemesen meleg zuhany alá és egy fél órát engedd magadra! Ha elmúlik, tényleg csak jósló volt, viszont, ha erősödik, rendszeressé válik (10 percesek vagy kevesebb), akkor bizony, itt az idő! Majd írj, mi volt! Egyébként a 38. héten már bőven jöhet a baba, nyugi! Az én lányaim is a 38.-on születtek :)
2010. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is így volt!Másnap bementem és már 3 ujjnyira nyitva voltam!Mivel progis császárom volt azonnal műtöttek is!Szóval szerintem ez már nem biztos,hogy jósló!Ha "nem hagy aludni",vagy erősödik,esetleg rendszeressé válik akkor menjetek a kórházba!Könnyű szülést kívánok Neked!
2010. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de írigykedem! Én is augusztus 20-ra vagyok kiírva, de semmi szülésre utaló jelem a keményedéseken kívül nincsen. És már úgy nézek ki, mint egy partra vetett bálna...vizes vagyok tokától-bokáig...Istenem mit meg nem adnék, hogy vajúdhasssak már végre!!!!!

Könnyű, szép szülést neked!

38hkm és 18 hónapos kispasi anyukája

2010. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Lehet jósló, de ha nem szűnik, megnézetném magam, de legalábbis a csomagom már bepakolnám, ha közel a kórház.

Egy másik 38 km

2010. aug. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

De jó neked, én is aug. 20-ra vagyok kiírva de még semmi:(

Sok sikert!! Majd írd meg, hogy mi volt!!

2010. aug. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a hasznos és kedves választ.

estére megszünt az alhasi fájdalom... ugy hogy akkor még nem indulok sehova de be pakolok.

32hetesen voltam 2hetet kórházban mert egy ujnyira nyitva volt a külső méh szájam de vissza tartották a bébimet.

sok sikert a szülésekhez.már nagyon várom én is hogy szülhessek.

2010. aug. 8. 08:56
 7/13 anonim ***** válasza:
nahát,az én babám 19.én lesz 1éves!jó volna ha 20.án szülnétek,mert akkor minden évben kapna a lurkó egy jó kis tüzijátékot a szülcsinapjára!az én babámnak minden évben meg van rendelve :-D
2010. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szia!Én aug. 23-ra vagyok kiírva, de néhány hete már érzem ezeket a fájásokat, főleg éjszakánként.Persze el is múlik, de valamikor egész hosszú ideig kitart. A dokim azt mondta, hogy ezek jóslók, segítik, hogy a baba beforduljon a szülőcsatornába. Azért már én is várom, hogy lassan valódiak legyenek, mert már olyan vagyok mint egy zombi a sorozatos kialvatlanságtól.Könnyű szülést nekünk :)!
2010. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

a zombiságban egyet értek mert ha nema fájások kínóznak akkor fél óránként pisilek és ez már kiborít.

jo lenne már túl lenni rajta.

nekem is elég hosszú ideig tart a jósló fájás volt hogy reggeltől estig aztán abba maradt.

mindenkinek könnyű szülést kívánok és jó egészséget sok örömet.

2010. aug. 9. 06:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Írj ha gratulálhatunk! A sógornőm is 20-ra van kiírva.
2010. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!