Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes babás vagyok! Minden...

18 hetes babás vagyok! Minden eredményem jó! 18 heti uhra sajnos csak okt.5ére kaptam időpontot! Ma reggel elmentem pisilni és nagyon megfájdult a hasam de csak a jobb oldalon, alig tudok menni! Nincs vérzés meg görcs! Mi lehet?

Figyelt kérdés

kb 2 hete volt ilyen és akkor megnézték uh-án és minden rendben volt a babával,és nem találtak semmit!Anyu egészségügyis azt mondja hogy lehet rossz helyre feküdt!:)

én viszont arra gondolok,2 hete amikor volt akkor egy szülnapi party megszervezése utáni nap volt!Most meg egy 16 órás buszozás és alig alvás után!Lehet hogy csak kifáradtam?


2009. szept. 24. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nincs semmi baj, "csak" a fáradtság, de azért én elmennék orvoshoz, hogy megnyugtasson.
2009. szept. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Néha nekem is szokott olyan lenni pisilés után,hogy alig bírok kiegyenesedni.De aztán elmúlik.És hál Istennek a picivel nincs baj.
2009. szept. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Múlt héten volt nekem is hasonló. Irodában dolgozom, ülve éreztem, hogy valami nagyon fáj bal oldalon, éles, szúró fájdalom volt, mivel nem enyhült pár másodperc után, elindultam a mosdóba, de ahogy felálltam, megszédültem, levert a víz, majdnem elájultam. Elmult pár perc után, de nagyon megijedtem,elrohantam dokihoz, de minden ok volt, azt mondta nem tudja megmondani mitől volt.
2009. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom neked, amit a barátnőm is mindig mondott nekem mikor terhes voltam és felhívtam, hogy ha valami szokatlan dolgot észlelsz ami neked rossz akkor azonnal orvoshoz kell menni. Inkább 100szor menj el feleslegesen, mint egyszer ne, és baj legyen. Amúgy lehet, hogy csak a szalagok és az izmok nyúlnak a a hasadban. Jó babavárást.:)
2009. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is október 5 ére kaptam időpontot a 18 dik hetire, te hová tartozol? Én az OTIba debrecenbe
2009. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!