Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 11+4 hetesen minden rendben...

Ha 11+4 hetesen minden rendben a magzattal, szerintetek már elmondhatom a családnak és a barátoknak?

Figyelt kérdés
Ma voltam ultrahangon 11+4 hetes vagyok, kb. 12-13. héten akartam elmondani a barátoknak és a családnak de olyan boldog vagyok, hogy nem bírom már magamban tartani, ti ilyenkor már elmernétek mondani mindenkinek?

2020. szept. 28. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
UH után simán. A 2.-3. gyerkőcöt 8 hetesen már elújságoltuk nekik.
2020. szept. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Öthetes voltam amikor a család tudta, nyolc amikor a közvetlen főnöknej. Ha bármi rosszul alakult volna, úgyis elmondtam volna nekik. Szerintem nyugodtan.
2020. szept. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én már 7 hetesen elmondtam nekik.
2020. szept. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Ez már a 12. heti genetikai ultrahang volt, ha jól értem, ez szokott lenni a vízválasztó, mert ekkor már tudható a down-kor és egyéb betegségek, amik miatt el szokták vetetni.
2020. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez még nem a genetikai ultrahang volt, arra sajnos csak a 13. hétre kaptam időpontot..

Csak szerettem volna előtte megnézetni, hogy minden okés-e odabent:)

Köszönöm mindenki válaszát!:)

2020. szept. 28. 12:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te tudod, hogyan döntesz, nekem már a 6. héttől tudták, mert vészes terhességi hányásom volt, ha már eddig kibírtad, másfél hetet várhatsz a bejelentéssel.
2020. szept. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a szüleimnek rögtön elmondtam. :) a barátoknak is viszonylag hamar. Szerintem bátran elmondhatod. Örömteli babavárást! 🙂
2020. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mostmár túl vagyok a genetikain is, ahol mindent rendben találtak és kiderült az is, hogy kisfiú lesz :) így már elmondtam mindenkinek :) de köszönöm a válaszokat és a jó kívánságokat! <3
2020. okt. 18. 10:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!