Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mekkora volt 9 hetesen...

Kinek mekkora volt 9 hetesen a babàja?

Figyelt kérdés
Mensi szerint 9+2 naposan voltam ultrahangon de a gèp szerint csak 8+4 napos a babàm mèrete. Nekem nincs rendes menstruàciom amitől szàmolni lehetne mivel juliúsban elvetèltem 6 hetesen aztàn màr nem jött meg. Juliús 21 kezdtem el vèrezni rà 16 napra lett pozi az ovu tesztem . A ciklusaim 30-32 naposak. A babàm mèrete 2 cm volt mikor dokinàl voltam. Szerintetek lehetsèges,hogy 5 nappal kisebb a babàm v a gèp csak saccolt?

2020. szept. 28. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

9 hetesen még nem saccol a gép. Az majd akkor jön be mikor már nagy és a különböző méretek alapján belövi a súlyt, ami csak saccolás.

Ilyenkor még pontosan lehet mérni. És simán lehet 8 hetes, ha van szivhang akkor nincs gond.

2020. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van szívhang. Csak attól fèlek ,nehogy kèső legyen mire bejutok a genetikai vizsgàlatra. 3 hèt múlva kell mennem. A vèrzès szerint holnap lennèk 10 hetes.
2020. szept. 28. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 hetesen mondtak rá 8 hetest, ahhoz igazították a genetikait. A genetikain napra pontosan annyi voltam, amennyit korábban a doki mondott.

Holnap leszek kereken 16 hetes, pedig mensi szerint 18 lennénk :)

2020. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A genetikaira méret alapján adnak időpontot ( nálunk)


13+6 ig tudják megcsinálni...



[link]

2020. szept. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat !
2020. szept. 29. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!