Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este 11. Dpo erős hasi...

Tegnap este 11. Dpo erős hasi görcsöm volt, ma reggel a toilet papíron pici barna folt, azóta semmi. Bábáskodik lehetek? Vagy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Ezelőtti napokban is éreztem már pici éles szurkálásokat a méhemnél.... ma görcsölget a hasam meg feszül... mensi előtt nem igazán szokott, csak ha már megjön..nagyon szeretnék babát.... van még esély rá h ez nem mensi?

2020. szept. 29. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Türelem 😊🙂
2020. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez mensi előjele..Bár még bármi lehet ebből:) a terhességi tünetek és a pms tünetek ilyenkor még szinte megkülönböztethetetlenek.. De a barnázás ha baba is van a dologban progeszteron hiányra utalhat ami nem túl jó de orvosolható..

A legjobbakat kívánom!

2020. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor beágyazódás semmiképp nem lehet? Annak hamarabb kellett volna lennie?
2020. szept. 29. 16:38
 4/12 anonim ***** válasza:

Annak hamarabb kellett volna lennie de az is nagyon nagyon ritka ha valaki érzi a beágyazódását☺️ Türelem!

Ha nagyon kíváncsi vagy csinálj esetleg egy 10-es érzékenységű tesztet, a 12. dpon az valószínűleg már kimutatná ha pontosan tudod mikor volt ovud☺️

1-es voltam

2020. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a 2-es voltam
2020. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de 50-50%. Igazából a beágyazódásra azt mondják 7-12. dpo között valahol, lehet ez 11 is tehát belefér. Viszont ilyen görcsölgetés meg barnás folyás, a nemvárt is annyira közel van, hogy tényleg bármi lehet.
2020. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Reggel csinálok szerintem tesztet, azóta sincs több barnázás... és mensi sem.. remelem pozitív lesz 🙂🤰🏽
2020. szept. 29. 20:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért ha negatív lenne ne ird le a ciklust, teszt érzékenységétől függ milyen korán mutatja de HCG a beágyazódás után kezd termelődni, ha ez tényleg beágyazódás volt. És kell egy bizonyos mennyiség, hogy legyen az a 2. csík a teszten.
2020. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Drukkolok drága Kérdező, majd reggel írj, hogy mi a helyzet veled☺️

2-es

2020. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Csináltam reggel tesztet, negativ🙁

Azután rögtön azt hittem megjött... rózsaszín folt volt.... azóta meg megint semmi....sem rózsaszín, sem barna, sem mensi....

13.dpon vagyok....

nem értem mi lehet, ezen idegeskedem egész nap 🙁

2020. szept. 30. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!