Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2hete késik a mensim,1hete...

2hete késik a mensim,1hete teszteltem, negatív volt mindegyik.holnap reggel csinálok majd megint egyet,szagokra érzékeny vagyok, megjön érzésem van 3napja, negatív tesztek ellenére is lehet baba?

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudod hogy mikor volt peteérésed? Simán előfordulhat hogy ez a ciklusod hosszabb, mert később volt ovulációd.

Nekem így lett átlag 30 napos ciklusokkal a 44. napon pozitív a tesztem, mert a 27. napon volt peteérés 🙂

2020. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát eddig pontos volt a mensim, 28 napos ciklussal, szoval ha minden igaz aug. 31 én volt ovum,
2020. szept. 28. 15:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Na de aztán passz ez csak naptár szerint 😀😀 szoval ha neked 44.napon lett pozitív, akkor még van remény 🙏🤞🤞🤞🤞
2020. szept. 28. 15:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam, negatív lett. ☹️
2020. szept. 29. 12:44
 5/6 A kérdező kommentje:

Ma reggeli nagyon nagyon halvány 2. Csíkos.

Igen megkell nézni.

Csináltam még egyet azon nem volt 2. Csik

Szerintetek?

2020. okt. 1. 10:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Képet tudsz csatolni?
2020. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!