Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen a jósló fájás?

Ki milyen a jósló fájás?

Figyelt kérdés
Második terhességem, elsőnél nem éreztem semmit, de az akkori védőnőm azt mondta hogy a jósló az olyan hogy hát bocsánat nem tudom szebben mondani én sem, de azt mondta h a végbél körül belenyilaló érzés. Ez tényleg ilyen? 2 napja van ilyen belenyilaló érzèsem oda de van hogy hüvelybe. Farokcsontnàl is nagyon fáj van hogy alig bírok felállni a székből. Vagy ezt csak tudjam be a terhességnek? 28 hetes vagyok.
2020. okt. 2. 12:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Kinek* akart lenni a kérdésben.
2020. okt. 2. 12:30
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem ugyan olyan volt mint menzeszkor, enyhe has keményedésekkel.
2020. okt. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is, mint az előző válaszolónak.
2020. okt. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tehat a joslo faj?


Nekem 3.baba, de uazt erzem mint elso kettonel, idonkent bekemenyedik az egesz, nem sugaroz semmi sehova, kellemetlen de nem hasogat, nem szur. Elozo ketto magzatvizzel indult es onnantol stabil 5perces fajasok voltak. Teljesen tanacstalan vagyok hogy akkor nekem sosem volt joslom? Bocs h beletrollkodtam kerdezo de hatha az adott valaszok a tieidet is megvalaszoljak.

2020. okt. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2 napja nekem is ilyen bele nyilalo fájdalom van a hüvelyben, és a végbél körül nyomás. Hozzá társul enyhe mensi szerű érzés. Nekem 1-2 óráig tart és elmúlik. Ma hívtam a dokimat, azt mondta szerinte nem jósló, legalábbis reméljük, de hétfőn azért megvizsgál.


Majd írj, hogy mi a helyzet veled 😊


27 hkm

2020. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyan volt mintha menstruációs fájdalom lett volna. A derekam sem fájt. Szimplán csak a hasam fájt. Három napig éreztem utána rá két napra meglett a baba.
2020. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os, mennyire volt erős a fájdalom?
2020. okt. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is jövőhéten megyek dokinál remélem minden rendben lesz. 2 hete görcsöltem de el is múlt azóta nem volt görcs csak ezek a benyilalàsok.
2020. okt. 2. 19:40
 9/10 anonim ***** válasza:

6.

Eléggé erős. De bírható.

2020. okt. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem be szokott keményedni az egész hasam, olyankor nem fáj, csak "csikiz", de nagyon rossz érzés, mintha kő lenne benne. A derekamat is szoktam érezni olyankor.

Van, főleg hidegfrontnál, hogy rá is görcsöl, és ilyenkor a babát is lent érzem. A görcs az mensi-szerű, többnyire nem tart sokáig, és nem követi újabb. De a keményedés gyakran órákig kitart.

Méhszáj zárt, baba mozgékony, de mostanában nekem az a csoda, amikor nem fáj, vagy nem kemény.

36 hetes, harmadik baba

(Elsőnél összesen egy jóslóm volt, másodiknál az utolsó 2 héten több is, most a harmincadik hét óta szinte napi rendszerességgel.)

2020. okt. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!