Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés fogott el,...

Milyen érzés fogott el, amikor kiderült hogy ikreket vártok?

Figyelt kérdés
Főleg ha első terhesség, nem volt iszonyat para, hogy rögtön több babával kezditek?

2020. okt. 10. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat bepánikoltam. És igazából csak a szülés után egy héttel nyugodtam meg, hogy minden rendben lesz. Persze előtte is imádtam mindkettőt, csak hát nagyon nagy meglepi volt
2020. okt. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Már napokkal korábban volt egy furcsa megérzésem a dologgal kapcsolatban, többször is éreztem valamit. Aztán amikor az uh-n azt mondta a doki, hogy "hoppá, itt ketten vannak" csak annyit mondtam neki, hogy "tudtam" és elpityeredtem 🤣. Egyébként egyszerre volt fantasztikus és rémisztő, de mégis egy picit különlegesnek éreztem magam, hogy ikres anyuka leszek, ráadásul spontán fogantak és első terhesség volt.
2020. okt. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos konkrétan kishíjján elàjultam mikor kederült hogy 3an vannak
2020. okt. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem elajulok,most mar orulok neki nagyon.
2020. okt. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!