Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most megyek majd a 12uh ra?

Most megyek majd a 12uh ra?

Figyelt kérdés

És sok helyen azt láttam hogy felesleges megcsináltatni a kombinált tesztet ?

Kinek mi a véleménye ?

Enis úgy érzem hogy felesleges csak pénz kidobás viszont úgy kértük a volegennyemmel hogy azzal együtt , le lehet ezt mondani hogy nem szeretném meg csináltatni vagy valami ilyesmi?


2020. okt. 12. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyobb nyugalomérzetet adott, hogy megcsináltattam.

Egyébként biztosan le tudod mondani.

2020. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunl Baranyában kötelezően ajánlott, az orvosok nem hiába "ragaszkodnak" hozzá.

Huszonéves vagyok, az UH-n minden méret, eredmény tökéletes volt. A komibinálton is minden 1:20.000.

Ennek ellenére nyugalmat ad, hogy megcsináltattam. Ha a 18.hetin nem lenne minden renben, magamat hibáztatnám, hogy miért nem csináltam meg...

2020. okt. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a kombi amúgy hülyeség, de semmit sem csináltatni meg nagyobb. En prena parti vagyok (vagy akar nifty), bár persze az drága.

26 éves ismerősöm jó kombi teszttel down babát szült. Nem véletlen. A fiatal anyák kora csökkentő tényező a valószínűség meghatározásánál és sokszor jó eredmény jön ki. Mig fordítva is. Egy 35 körüli nőnek már rossz/közepes eredmény fog jó eséllyel kijönni makk egészséges baba esetén is.

Szoval azzal egyet értek, hogy a kombi fölött úgymond lejárt az idő, de a semminél mindenképp jobb.

2020. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, velem ugyanígy volt, bejelentkeztem a 12. heti UH-ra + kombi tesztre de sok rosszat hallottam a kombinált tesztről ezért felhívtam a nődokit, hogy azt a részét szeretném elhagyni a vizsgálatnak így csak genetikai UH-t csinálnak☺️ Nem volt semmi probléma amiatt mert lemondtam
2020. okt. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!