Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok, múlt héten...

35 hetes vagyok, múlt héten csináltam egy Canesten kúrát. Semmit nem segített. Átmenetileg mit tegyek?

Figyelt kérdés
Orvoshoz szerdára van idöpontom de már nem bírom!!! Másfél hete arra ébredtem, hogy viszket picit, de inkább fáj a hüvelyem. Csináltam egy Canesten kúrát, de semmit sem használt neki. Azóta rengeteg sárgás váladékom van, kívül a hüvelyem folyamatosan éget, csíp, föleg ha bekenem kenöccsel, szinte kiugrom az ablakon! Ráülni sem tudok, mert a csiklóm megduzzadt és nagyon kiszáradt, keményebb lett rajta a bör és érdes. Mivel tudnám csillapítani szerdáig ezt az iszonyù fájdalmat? Akkorra van idöpontom, elötte nem mehetek el mert simán elküld melegebb éghajlatra. Kérlek segítsetek!!!!!
2010. aug. 8. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

A körömvirág főzetével való lemosások nagyon jók gombára. Reggel este mosd meg körömvirág teával(1 púpos teáskanál teafüvet leforrázol kb 2-3 deci vízzel és hagyod kihűlni)

Mellette vagy canesten vagy pimafucin krémmel kenjed hogy ne legyen száraz.

És mindenképpen pamut bugyi tisztasági betéttel amit tudsz sűrűn cserélni, de nem tanga hanem rendes nagy bugyika :)

2010. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is a körömvirágra gondoltam.

Szerintem kiszáradt a bőröd a kúptól, ahogy visszafolyt napközben, és lemarhatta, azért lehet olyan érdes és kemény.

Én pont emiatt mindig úgy használtam a canestent, hogy elfeleztem a tablettát, és így nekem nem 3 napig tartott egy kúra, hanem 6 (esténként fél kúp). Ha egész kúpot raktam fel, mindig csípte a mindenemet másnap :(

Kenegesd körömvirágkrémmel pár napig, aztán majd az orvos úgyis megnéz szerdán.

Jobbulást neked!

2010. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam a mezei zsúrló főzete sokat segít ha összeszedek valami (ami sjnos gyakori, mert marha érzékeny vagyok). Illetve most találtam egy nagyon klassz betétet, igaz nem olcsó Biointimo a neve és nagyon jó!
2010. aug. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!:) mindenképpen ezt megcsinálom!
2010. aug. 9. 09:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Kipróbáltad a körömvirág teát? Hogy vagy ma?
2010. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!