Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet neocitrant inni?

Terhesen lehet neocitrant inni?

Figyelt kérdés
8hetes vagyok, tegnap megfáztam és megfáztam. Mit lehet ilyenkor csinálni?
2020. okt. 14. 08:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél be sima panadolt és igyál forró citromos mezes teát. Kb ugyanazt fogod elérni.
2020. okt. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én 19 hetesen megfáztam, 1 estés hőemelkedésem volt és 4-5 napig gyenge és köhögős voltam.

Mindent átnéztem mit szabad mit nem és arra kellett rájönnöm, hogy az ismertebb megfázás elleni gyógyszerek nem javasoltak a terhesség során. Még a tantum verde sem.


Amit én tettem:


Soooook tea

Hőemelkedés esetén zuhany alá álltam és a jó meleg vizet kb 10 perc alatt lassan langyosra hűtöttem folyamatosan, hogy ezzel hűtsem a testem.

C és D vitamint szedtem tisztán (aszkorbinsav pohár vízbe és cseppentős D vitamin).

Sokszor mosakodtam, ágyneműt cseréltem, hogy “ne ragadjak bele a bacikba”.

Negro-t szopogattam és gyümölcsöket ettem a vitaminok miatt.


Ezekkel könnyen ki lehet keveredni a dologból. Viszont ha lázad is van, akkor kérj tanácsot orvostól, valószínű ő is valamilyen paracetamolos dolgot fog ajánlani.

2020. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!