Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kora szülőtt lessz a babám?

Kora szülőtt lessz a babám?

Figyelt kérdés
28hetes terhes vagyok (kiskorú,ilyenkor gyakoribb a kora szülés vetélés stb..) pár napja jósló fájásaim vannak de azt olvastam hogy 37.hét előtt előfordul de, mem normális. Védőnőt kérdeztem meg erősítette hogy ezek jósló fájások készülődik kifele a baba... Azt mondta pihenjek sokat, magne b6, sok folyadék, ha erősödnek a görcsök, rendszeressé válnak mentő... 27.én találkozok a szülész/nőgyógyászommal neki is szová fogom tenni... Akor most kora szülött lessz a babám volt valaki hasonló helyzetbe? 3.-4.napja (esténként) van csak jósló fájásom. Helyes írás hibákért elnézést 5%on nincs időm oda figyelni rá.

2020. okt. 16. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Kiskorú?

Igen lehet hogy az lesz... Ezt innen senki nem tudja megjósolni

2020. okt. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg és menj be ügyeletre, ne várj 27-ig. Megnézik nyílik e a mehszaj. Ha igen, valószínű feküdnöd kell majd. Mindenképp addig megpróbálják bent tartani, ameddig tudjak. Ha úgy látják, nagyon készül kijonni a baba, fognak adni tudoerlelot.

Egyáltalán nem biztos ennyiből, hogy koraszülött lesz, de inkább nezesd meg magad.

2020. okt. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Rettenetes a helyesírásod. Talán inkább arra kellett volna rágyúrni, nem a tini kori terhességre...
2020. okt. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, gratulálok hogy egy szöveget sem tudsz értelmezni de, még is osztod az észt. Ha nem tudsz okosat mondani/írni inkább tartsd magadban a véleményed.

A segítő válaszokat pedig köszönöm!

2020. okt. 16. 23:34
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Mitől annyira biztos benne a vèdőnő, hogy ezek nem Braxton-Hicks összehúzódasok? Azok termèszetesek vàrandòssàg alatt. Ilyenkor a mèh oldalàbòl ès nem a tetejèből (alapjàròl) indulnak az összehúzòdàsok. Edz a mèh a kèsőbbi bevetèsre.

Ha eleget iszol, figyelsz a magnèzium- ès àsvànyi sò bevitelre, avval sokat teszel a babàdèrt.

3-4 naponta , este jelentkező, rendszertelen jóslòfajàsok termèszetesek.

2020. okt. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Kiskorùaknàl nem a kor miatt gyakoribb a koraszülès, hanem azèrt , mert sok olyan kiskorù varandòs van, aki mèlyszegènysègben èl, hàtrànyos helyzetű.
2020. okt. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem inkabb feleslegesen menj orvoshoz, abbol baj nem lehet.Viszont ha nem mesz, es megis problema van, sosem bocsatanad meg magadnak. A koraszules nem jatek.
2020. okt. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
#5-el maximalisan egyetertek.
2020. okt. 17. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Jóslók 24. héttől is lehetnek. Menj be, nézzenek méhszájat ultrahanggal. Gyakoribb a koraszülés, igen, mert még nem elég érett egy várandóssághoz a tested, de nem törvényszerű. Ha nem iszol meg cigizel és eszel rendesen, te megtettél mindent. Szexet most hanyagold inkább.
2020. okt. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj be az ügyetre most. Ha tényleg van bármi jele annak hogy idő előtt beindul a szülés, akkor JOGOD van tüdőérlelő injekciót kapni, ami megmentheti a babád életét.

28 hétre szültem ikreket, 26 hetesen kaptam tüdőérlelőt, egészségesek.

2020. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!