Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztaltatok vèrzést együttl...

Tapasztaltatok vèrzést együttlét után?

Figyelt kérdés
17 hetes kismama vagyok. Eddig minden problémamentes volt. Ma viszont nagyon enyhe vérzés jelentkezett az együttlét után. Egyszeri volt. Mindenképp felkeresem az orvosom, de addig is jól jönne, ha megosztanátok a tapasztalataitokat, véleményeteket.
2020. okt. 18. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, 15 hetesen. Mentem rögtön az orvosomhoz és kiderült hogy mélyen tapad a lepény. Kb. 22 hetes koromig párszor még eőfordult aztán feljebb ment a lepény. Ezután már nem volt gond, már 6 hetes lesz a babám. Menj orvoshoz mindenképpen.
2020. okt. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Be is jelentkeztem az orvoshoz, remélem, hogy nálam sem lesz probléma.
2020. okt. 19. 06:44
 4/5 anonim ***** válasza:

12 hetesen véreztem szex után. Elhalt a magzat,de már 7 hetesen csak addig nem volt tünet. Nem az aktustól volt,de arra jó volt,hogy 2.terhességnél ne merjünk szexelni az első trimeszterben. :/

Szerencsére a 2.terhességem sikerült.

2020. okt. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 16.heti UH-n már látszott, hogy a méhlepény picit rálóg a méhszájra. Ezért az orvos eltiltott a házasélettől. Annyit megjegyzett, hogy előfordulhat vérzés, ha egy ér megpattan, akkor menjek az ügyeletre, illetve, akkortól lettem veszélyeztetett - se emelgetés, se hajolgatás, stb. Jövő héten megyek újra, kíváncsi vagyok, feljebb húzódott-e.

Egyébként a vérzést okozhatja még hematóma, ami fel fog szívódni, vagy akár egy pici seb belül. Jobbulást!

2020. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!