Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhesen megszűnt...

9 hetes terhesen megszűnt minden tünetem, ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Eddig 7 héttől volt hányingerem utána minden nap hánytam volt hogy többször is. A melleim a 6 hét óta nagyon fájt. Erre most 2 napja semmi, nincs hányinger/hányás sem pedig mell fájdalom.
2020. okt. 19. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, nekem 8 hetesen múlt el.
2020. okt. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit. Nekem elmúlt, rá 1 hétre elvetéltem. Következő terhességnél is elmúlt kB ugyanakkor minden tünet, de a babával minden rendben.
2020. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális. Nekem is ilyentájt múlt el. Élvezd a jó napokat :)
2020. okt. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 10+1 hetesen szűnt meg minden tünet, meg is ijedtem, de szerencsére nem volt gond :)
2020. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hetesen szűnt meg minden tünetem. Ezek voltak az első hetekben: mellfeszülés, hasi szurkálás, álomkór, étvágytalanság, puffadás, éjszaka csak forgolódtam, nem tudtam aludni.

Egyik napról a másikra a mellem, hasam összement, nem is éreztem se feszülést, se szurkálást, vagy puffadást. Étvágyam megjött, átaludtam az éjszakát. Na ez meg is ijesztett, napokig egyáltalán nem éreztem magam terhesnek, egész nap aktív voltam. Túlságosan is, mert pár nap múlva kicsit megemeltem magam a vásárlás utáni cipekedésben, és utána enyhén görcsölgettem. Már a legrosszabbra készültem a dokinál. De ma voltam ultrahangon, és a baba köszöni, jól van, "bulizik" bent. 😂🤗


9 hkm

2020. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!