Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. terhesség 24. hetében...

2. terhesség 24. hetében fájhat a császáros heg? Szétnyílhat terhesség alatt, vagy csak szüléskor?

Figyelt kérdés

#fájdalom #császármetszés #heg #szétválás #hegszétválas #szétválhat
2020. okt. 23. 08:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el a 2 terhesség között?
2020. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
9hónap... nem sok,de első babát sose vittük haza. gondolom ez miatt is 3 nőgyógyász is fél év várakozási időt javasolt. Lehet azért mert nem volt kit gondozni,szoptatni így a regenerációs idő is csökkent.
2020. okt. 23. 12:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Elvesztetted a babát? Nagyon sajnálom. :(

Nekem császar volt, a dokim szerint nem kell várni sokat. Fél év tuti elég, de ha odakerülsz,hogy szülés,akkor az orvos megvizsgál es mérlegel mi legyen.

2020. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem élt már mikor kiemeték...

Nekem konkrét félévet mondott mind 3 doki.

Akkor ezek szerint ha fáj is a hegnél, akkor sem válhat szét félidőnél? Max szüléskor? ilyesmit olvastam már. de huszon párhetesen szétválásról nem.

Aggódok, nehogy baj legyen... lehet teljesen normális hogy növekedés miatt szúrhat, veszíthet ... de nem tudom lehetséges e, hogy ilyenkor mégis szétváljon.

2020. okt. 23. 14:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem,nő a babó és attól feszülsz. De ha legközelebb mész vizsgálatra akkor kérd.meg a dokit,nézze meg uh-val, látni fogja ha baj van. Meg persze mond el mit érzel. Kívánom,hogy ne legyen semmi baj és egy szép,egészséges babád legyen!
2020. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt és Szülésnél sem nyilik ki. Nem tudom hogy ugyanott vágnak e... Ne aggódj. Nyúlnak a szalagok, nől a baba... Minden rendben van!

Én 22.hétben vagyok. Ugyanugy császár után. 1 éves volt a kisfiam mikor terhes lettem.

Nekem mondjuk nem fáj, nem is érzem. (koppkoppkopp) eddig!

2021. ápr. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Feb. 2-án volt program császárom. A doki szerint nagyon vékony volt már a hegem. A vajúdást bírta volna, de a kitolásnál szétnyílhatott volna. Ezt mondta.
2021. ápr. 23. 21:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint rendben vagytok? Lehet gratulàlni?
2021. ápr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen. :)
2021. ápr. 23. 21:38
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök nektek! Sok boldogságot! :) <3
2021. ápr. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!