Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamajóga vélemények? Nem...

Kismamajóga vélemények? Nem késtem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20+1 kismama vagyok. Pocakom még nem igazán van, viszont nagyon derékfájós vagyok. Ez jellemző volt rám a terhesség előtt is. Gonrolkodom a kismamajógán, hátha tudna segíteni, vagy enyhíteni a nagy pocakos időket.

Ha sokat mozgok, akkor néha szúrkál a hasam, magnéziumot szedek, ez nem okozhat gondot jógán?



2020. okt. 28. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is 20 hetesen kezdtem el és imádtam! Csak ajánlani tudom, nagyon könnyen viseltem a terhességet.
2020. okt. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én kismama bodyartoztam. Amikor ereztem, hogy feszül a hasam vagy bármi kellemetlen érzés volt akkor meg kellett állnom pihenni. De az elején is elmondják, hogy barmi van, ülj le, pihenj stb.


A közelemben sajnos nem volt joga pedig szívesen kipróbáltam volna! :)

2020. okt. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!