Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed abortusz jele lehet,...

Missed abortusz jele lehet, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok és négy napja némi barnás, véres folyásom van. Nem állandóan, csak néha jön egy kisebb adag. Vajon normális ez? Nem görcsölök és borzalmas hányingerem van.
2010. aug. 9. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet előjele is, de akár semmiség is. En megnézetném orvossal, ő meg tudja mondani, hogy mi a helyzet és ha kell táppénzre vetet, ágynyugalmat rendel el, gyógyszert ad, ami megtarthatja a babát.
2010. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Terhesség alatt semmilyen barnázás és vérzés nem normális!

Menj orvoshoz, akár ügyeletre is.

2010. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

lehet az is, de nem feltétlenül.

menj be az ambulanciára. ha van szívhang remélhetőleg írnak fel utrogestant de akkor igyekezz sokat pihenni, ágyban maradni egészen a 12. hétig.

2010. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, mindenképpen lásson orvos! Én csak azt nem értem, hogy a számtalan ilyen kérdés kérdezőinek miért nem evidens, hogy azonnal orvoshoz kell fordulni, ha terhesség alatt vérzés van!!!??? Bocsánat, ez kijött belőlem, mikor velem történt ilyen anno, nem haboztam, azonnal orvoshoz mentem, meg sem fordult a fejemben, hogy napokat várjak!
2010. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

menj el dokihoz.

első terhességem missed ab lett, de csak a normál hüvelyi uh-on derült ki, semmi jele nem volt. a második terhességemnél a 6. héten nekem is barnás folyásom lett, gyönge, görcs és fájdalom nélkül. az orvosom rögtön kiírt betegállományba, feküdnöm kellett és hormont szednem. minden rendben lett, pár nap alatt abba is maradt a vérezgetés - de a 13. hétig feküdtem! a legfontosabb, hogy menj orvoshoz.


most 6 hónapos a kislányom :)))

2010. aug. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Mi van veled?Velem is ez történik,és érdekelne,mi történt azóta!Az utolsó előttinek pedig,azért tesszük fel itt a kérdést,mert amíg szívhang nincs sok orvos nem tekinti a terhességet terhességnek.Nekem tegnap 5+4 kezdődött ez a barnázás egyből mentem be a kórházba,de csak annyit mondtak,hogy amíg nincs szívhang,nem tudjuk,él-e a baba,van-e baj avagy nincs,így tehát várunk!Nos ezért kérdezzük meg itt is,hogy tapasztalatokat gyűjtsünk,erőt merítsünk!
2010. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! A megjegyzést nem annak szántam, aki el is megy orvoshoz, hanem azokra gondoltam, akik itt felteszik a kérdést, és napokig várnak, ahelyett, hogy tennének is valamit. Tehát azokra gondoltam, akik laikusokra bízzák a babájuk életét, ahelyett, hogy ha abnormális dolog történik a terhesség alatt, orvoshoz fordulnának. Tapasztalatgyűjtésre természetesen jó. Egyébként sajnálom, hogy Téged csak úgy hazaküldtek, mert ilyenkor általában szoktak felírni gyógyszert, Utrogestant vagy Duphastont. Ha nem kaptál, akkor pihenj sokat, és ha a tapasztalat érdekel: nekem is barnás-véres folyásom volt, hat hetesen, azonnal bementünk az ügyeletre. Kiderült, hogy "csak" egy vérrög van a méhemben, és az vérzik. Szerencsém volt. Szóval jelenthet jót is, rosszat is, ezt sajnos senki nem tudja megmondani. Viszont a helyedben elmennék a dokidhoz (ha van saját, akkor ahhoz, ha nincs, akkor TB-s rendelésre), és íratnék fel gyógyszert. És PIHENJ!!! Nekem is pihennem kellett a 13. hétig. Minden jót, és remélem, a kérdező Picikéjével sincs gond.
2010. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16:55-nek: nem mindenkit küldenek haza gyógyszerfelírás nélkül csak mert még nincs szívhang.
2010. aug. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos engem hazaküldtek,pedig én magam említettem meg az utrogestant:(Vasárnap estére elmúlt,remélem minden oké,a terhességi tünetek is mind megvannak:)
2010. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam ultrahangon, van szívhang és jól van a baba:)))) 7+5 hetes vagyok:)
2010. aug. 18. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!