Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missid abortusz után 2 és fél...

Missid abortusz után 2 és fél héttel, normális ha még mindig barnázok? Van hogy kevés de van hogy kicsit több ez általában akkor van ha jóval többet mozgok. Meddig lesz még barna folyásom?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 12:40
 1/5 eszo ***** válasza:

hát, nem tudom hogy normélis-e..nekem hétfői napon volt, és a hétvégére már teljesen elmúlt..és onnantúl már csak a rendes menzi jött meg 26 napra..


szerintem beszélj dokival..

nem 3 hetes kontrollra kell visszamenned? vagy majd csak 6 hetesre!?

2010. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem mondott semmit a doki hogy vissza kell e mennem csak hogy 3-4 hónap múlva lehet újra próbálkozni
2010. nov. 3. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Missed ab után 2 héttel kötelező a kontroll, menj el, fontos! Kell egy hüvelyi uh, hogy megnézzék, minden kiürült-e a méh üregéből, és visszahúzódott-e a méhed. A barnázás ennyi idő után már nem normális, bár az sem biztos, hogy bajt jelent. Menj orvoshoz, nem játék!
2010. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia ...sajnálom ami veled történt!

Nekem hosszú ídeig tartott a tisztulás,majdnem a következő mensiig.Gondolom azon is múlik mennyire tudta az orvos kitisztitani a méhet...de ha nem görcsölsz és nem vagy lázas én azt mondanám ,igen normális.

Igy volt nekem is és semmi baj nem lett. hónapra rá teherbe is estem

Azt mondják ilyen műtét után,felfrissülnek a szövetek,ami elősegíti a következő baba beágyazódását.

Mielőbbi gyógyulást kívánok Neked!!!

2010. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok....

4 hónap múlva..ez kimaradt,bocsánat!

2010. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!