Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek, hogy a második gyerekem...

Félek, hogy a második gyerekem kislány lesz?

Figyelt kérdés
Nagyon kisfiút szeretnék megint, teljesen bevagyok parázva, hogy kislány lesz. Más is érzett így?
2020. nov. 1. 23:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
98%
Ugyanúgy vagyok, mint a 9-es. Annyi különbséggel, hogy én fiút akartam, amióta az eszemet tudom. Már csak az a lényeg, hogy legyen egy egészséges gyermekünk.
2020. nov. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha megszületik, megnyugszol, bármi lesz.
2020. nov. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte 1 fiút és 1 lányt szerettem volna (a sorrend mindegy).

Elsőre fiam lett, és olyan iszonyat jófej volt már babának is, meg most is az, olyan jó természete van, olyan könnyű volt vele mindig minden, hogy amikor terhes lettem a kistesójával, titkon kicsit afelé húztam, hogy inkább legyen ő is fiú. Nem mintha ez nemfüggő lenne, de a nagy miatt bennem ez volt, hogy fiú=minden szép :D

Nem jött be, lány lett, úgyhogy az eredeti "terv" valósult meg. Mondjuk én kicsit sem voltam csalódott meg beparázva, csak egy egész picit szerettem volna, hogy fiú legyen. :) Már 4,5 hónapos a kiscsaj, és nem is imádhatnám ennél jobban. Ugyanolyan jó arc, mosolygós, nyugodt baba, mint a bátyja volt. Hidd el, nem fog érdekelni, mire oda jutsz.

2020. nov. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Épp erről olvasok. :)

„Tehát, ha nagyon szeretnénk egy fiúgyermeket; de valójában egy lány sokkal jobban segítené a személyiségfejlődésünket, akkor így is úgy is lánygyermekünk lesz, és fordítva.”


„...biztos nem leszünk többé csalódottak,amikor nem a kívánt nemű gyermeket tartjuk majd a karjainkban, hanem képesek leszünk fejlődni általa”


Szerintem nincs azzal baj, hogy titkon valamelyik nem felé billen a mérleg, de hidd el, hogy bármekkora klisé is, valóban az a legfontosabb, hogy egészséges legyen a pici. Utólag már egészen nevetségessé válik az egész, mert mindennél jobban fogod szeretni. :)

2020. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Úgy vagyok mint a #7-es.


Kislányt szerettem volna mindig, persze mivel felnőtt vagyok, 1 hét alatt megbarátkoztam a gondolattal, hogy fiam lesz.

Aztán olyan problémák történtek szülés előtt, alatt, után, hogy tudod ki mem kakkantja le, hogy mi van a lába között? Örülök, hogy végül tudja mozgatni rendesen a végtagjait, és nem lett javíthatatlan baj.


Már az is eszembe jutott, hogy ha lesz következő baba, direkt nem akarom tudni a nemét, mert bárminek örülnék, tényleg hót mindegy.

2020. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Na kérdező kiderült mar a neme?
2021. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Igen, kisfiú!
2021. jan. 14. 15:47
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemelsz se ilyet se olyat
2021. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
27%
Szégyelld magad, utolsó válaszoló! Azért nem érdemel gyereket, mert elmondta, hogy valamelyik nem felé jobban húz a szíve? Emberek vagyunk könyörgöm...
2021. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
49%

Szégyelje magát az aki fél, hogy ilyen vagy olyan nemű gyereke lesz.

Ahelyett hogy azon izgulna hogy meglegyen mindene. Két keze, két lába...

Igen emberek vagyunk. Egy állat sokkal inteligensebb úgy tűnik...soha nem aggódik a kölyke neme miatt.

2021. jan. 15. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!