Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány emberről tudtok a közvetl...

Hány emberről tudtok a közvetlen környezetetekben, akinek kislány után kisfia született? Mennyire gyakori ez? Egy ismerősöm szerint sokkal gyakoribb ui. Hogy egynemű gyerekek születnek.

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem, anyámnak, b.nőmnek... hírtelen ennyi, de tényleg sokkal gyakoribb, hogy egyneműek a testvérek.
2009. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Rengeteg lánynak van báttya és fiúnak húga, akkor az mi?

Én, exférjem, gyerekeim, barátaink1, barát 2, barát 3, stb, szomszéd stb., stb, stb.

Minden variáció nagyon gyakori.

Szerintem mindig olyan nemű születik,aki épp dominánsabb akkor a kapcsolatban. Vagy jobban akar gyereket.(apa/anya)

Arra is van elméletem, miért?

Ha a férj van előnyben, akkor anyu mindig sósat főz, meg húst hogy kedvében járjon, s fiú lesz(mindenki el van savasodva) ha meg anya van fölényben, akkor folyton édességet esznek meg tésztát, tejet és főzeléket, ilyen lágy dolgokat, és leány lesz.

2009. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
vajon egynemű szülők milyen nemű gyereket fognak örökbe fogadni?
2009. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mi 3-man vagyunk testvérek így jön sorba fiú, én lány,fiú az egyik unokatesóim lány és 2 fiú a másik unokatesómék fiú,lány nálunk a családba ha 1 nél több gyerek van akkor vegyes
2009. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nagyon gyakori. Ugyanannyi az esélye mint annak, hogy egyneműek lesznek a gyerekek.

Mi hárman vagyunk 2 nagylány egy kisfiú.

Tesóméknál sorrendben 1 lány 1 fiú.

2009. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk mindhárom gyerkőc időzítéssel készült,és mindháromszor olyan nemű lett amilyet akartunk.

1 fiú 2 lány.

2009. máj. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy lány, majd 2 fiú. Akik ikrek és nem egypetéjűek.
2009. máj. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk először egy lányunk született, utána egy fiunk. Most várjuk a harmadikat, Ő még "kakukktojás".

Nekem egy testvérem van, egy bátyám, másfél év van köztünk. Anyukámnak is egy bátyja van, köztük 3 év a korkülönbség.

Eddig mindenkinél a családban egy lány, egy fiú a felállás.

2009. máj. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem van egy 4 éves kislányom, most 19 hetes vagyok és kisfiúval.:)
2009. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!