Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azokhoz szólna a kérdésem,...

Azokhoz szólna a kérdésem, aki szedte a Trimeszter 1 vitamint. Akinek bezavart a menzeszébe, mennyi idő után állt vissza?

Figyelt kérdés
A menzeszem mindig nagyon pontos volt. 28 napos. Most viszont késik 2 napja.. Nem teszteltem, nem is szeretnék még, inkább pár napot várok.

2020. nov. 2. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szedtem 1hónapig babatervezéskor következő hónapban pozit teszteltem.
2020. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 hónapig szedtem, több mint 7 hónap kellett mire helyreállt a mensim utána.. :(
2020. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen. Tegnap óta van enyhe barnás folyásom...nem tudom hova tenni. Bár kétlem, hogy baba lenne. Azért majd csinálok tesztet ma. Délutániból úgyis kimutatná ennyi idő után. Remélem nekem hamarabb rendeződik kedves 2-es válaszoló... :(

2020. nov. 4. 10:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszaitokat!! :)
2020. nov. 4. 10:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendeltem tesztet.... megcsináltam... pozitív lett....viszont barnás folyásom van. Nagyon félek... Dokival beszéltem, azt mondta, hogy várjunk még, mert úgysem látna semmit...kérlek nagyon szorítsatok!!!!
2020. nov. 4. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Megy a drukk!!
2020. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!