Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire volt szükségetek terhessé...

Mire volt szükségetek terhesség alatt, amit tényleg meg érte megvenni?

Figyelt kérdés

Szoptató párna (alváshoz is), terhességi öv, stb.? Mennyi terhes ruhát vettetek?

Az első babámnál magamnak szinte semmi ilyesmit nem vettem. Két terhes nadrágot, meg egy két ruhát, sok bő ruhám volt amit terhesen is tudtam viselni. Nyáron voltam terhes, szóval nem volt sok mindenre szükségem. Most ugye az első baba után szinte mindene megvan a kistesónak, így szeretném magamnak most megengedni azt amit az előtt nem lehetett. Mire érdemes beruházni?



2020. nov. 3. 11:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Szoptatós párna, biztonsági övterelő, pár nadrág (2 rövid, 2 hosszú), ruhák, ingek, olaj, vitamin.
2020. nov. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Vitamin

Hosszú cipőkanál

Savlekötő

Bő felsők (a régi nadrágjaim vegig jók voltak rám)

És paradicsom. Rengeteg paradicsom! :D

2020. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Vitamin, hosszú cipőkanál, savlekötő - pipa ✅ 😊
2020. nov. 3. 11:57
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

A hosszú cipőkanál nalunk is bevált. Én pl nem használtam más ruhákat se. Leggings, oversize felső, tök kényelmesen elvoltam.

Vitamint én is vettem, savlekötőt is.

Illetve vettem egy ikeás "hinta"széket, igaz szoptatni későbbre, na az volt a kedvenc helyem a világon. Ott sose fájt a hátam, derekam, viszont fel kellett tegyem a lábam utána ha sokáig ültem benne, mert megdagadt.

2020. nov. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

A szoptatós párnát én terhesen nem használtam, szoptatáshoz annál inkább :)

Terhes ruhákból 2 nadrágot meg pár felsőt vettem és kész.

Gátolaj, málnalevél tea.

2 számmal nagyobb papucs :D Nyár volt, 32. héttől vizes volt a lábam. 37-es lábamon 39-es papucsot hordtam a végéig.

2020. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Kényelmes melegítő. 37. héten szültem ikreket, az utolsó 2-3 hétben már csak abba fértem bele. Megváltás volt.
2020. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Nekem valamiért brutal nagy hasam volt de tényleg óriási és már elég hamar, rendszeresen injekció kelett a derekamba, így orvos ajánlotta a pocak tartót, hát egy igazi megváltás volt. Pedig nem vagyok az a mindent megveszek fajta.
2020. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kb. majdnem, mint az elsőnek.


#Szoptatós párna (hosszú) alváshoz, enélkül, képtelen voltam elhelyezkedni kényelmesen, főleg, hogy csak hason tudok aludni.


#Övterelő+ kukászsák a kocsiba, mert, rosszul voltam az autóban, nagyon sokáig. 😪


#Gullon keksz, Diablo, olajos magvak, alma, mandulatej, natur jogurt, tk liszt- aki terhességi cukros, érti 😂


# Terhes nadrágok- nem bírom a leggingset, így, nagy hasznát vettem.


# Merevítő nélküli melltartók- nélkülük a harmadik trimeszterben, aludni sem tudtam.


# Folsav - Magnézium - Elevit


# Süti/sör a kamrába a férjemnek 😅- hogy legyen mivel "hálálkodni", hogy a hülye terhes agyamat, elviseli. Vagy épp az édesség iránti "hisztimet", mivel cukros révén nem ehettem/ehetek olyanokat, amiket eddig.

2020. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

-övterelő, szerintem elengedhetetlen ha valaki autózik (és használtan tök olcsó)

-vitaminok, amiket az orvos javasolt

-ruhák (by Lidl...) elég kevés, mert sokat kellett orvosi utasításra feküdnöm. 2 nadrág, 3 felső, 1 ruha

-szoptatós párnát alváshoz csak akkor használtam, amikor kórházban voltam, egyébként itt a férjem. De szoptatáshoz biztos hasznos lesz

-új matrac az ágyba, mert a régivel nagyon fájt a derekam

2020. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem volt semmi, a 2. alatt vettem 1 kismama nadrágot
2020. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!