Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen mennyi keményedés...

31 hetesen mennyi keményedés normális?

Figyelt kérdés
Már elég korán elkezdődtek nálam a keményedések. Szedek magnéziumot, azóta nem fájdalmasak, de továbbra is vannak. A méhszájam a legutóbbi vizsgálton zárt volt. Csak érdekelne, hogy ilyenkor mennyi keményedés számít soknak és mennyi fér még bele?

2020. nov. 4. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A dokim szerint napi 5-10 nem gond.

Na nekem mindig több volt. Volt olyan, hogy napi 20 is volt. De minden a legnagyobb rendben volt. 20 hetesen kezdtem keményedni.

2020. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig jóval több volt mint az "előírt". Egy idő után nem is számoltam. Ez csak egy szám. Az emberek meg nem egyformák. Van aki jobban keményedik van aki meg egyáltalán. Akkor lehet gond ha erősebb fájdalom kíséri, rendszeres időre jönnek, nem szűnik. Akkor érdemes megnézetni az ügyeleten/orvosnál. Ha eddig nem nyitotta a méhszájat és nem tapasztalsz változást (időtartam, erősség) akkor normális.
2020. nov. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!