Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen mértékű hasfájás...

Milyen mértékű hasfájás normális a 2-dik trimeszterben?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok, nagyon sokat fáj a hasam. Van hogy,menstruációs görcseim vannak, néha szúró fájdalom, vagy csak fáj. Akkor is, ha egész nap csak pihenek. Hétfőn megyek dokihoz. Mennyire normális ez a folytonos hasfájás? Néha az ágyban is nehéz átfordulnom, mert akkor is fáj ha nem óvatosan fordulok. 28L
2020. nov. 6. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló problémám volt, megnéztek, nem volt gond. Másik magnézium készítményt vagy esetleg Velfemet érdemes lenne kipróbálnod addig is, amíg meg nem vizsgálnak. Pihenj sokat, sok folyadék!
2020. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a 31. hétben vagyok. Az elejétől kezdve vannak hasi fájdalmaim, mindig másmilyen, de eddig semmi bajt nem jeleztek, minden rendben a terhességgel. Én azért elmentem orvoshoz, mikor nagyon intenzív volt a fájdalom, legalább megnyugtatott.
2020. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!