Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 héten járok,éjjel ha...

13 héten járok,éjjel ha felkelek vagy akár nappal is ha kb 2 percet is várok,hogy elmenjek pisilni miután érzem,hogy mennem kellene annyira nagy fájdalmat érzek,hogy az már a tűrőképességemet meghaladja. Mitől?

Figyelt kérdés
Kedden megyek vizsgálatra,megemlítem a Doktornőnek,de nagyon bosszant.

2020. nov. 8. 03:50
 1/5 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem meg említeni,hogy ez nem minden vizelésnél van így,leggyakoribb éjszaka és reggel az első vizeletnél.

Szúró,nyillaló érzés míg elindul.

2020. nov. 8. 03:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor szokott nekem csak éjszakai ilyen erzes lenni ha éjszaka fázok(pl: nem veszek fel téli zoknit) vagy nem pamut bugyiban alszok.


Ha az elején csip akkor valami külső inger van, ha a közepe akkor húgyhólyag bantalmak/fertőzés , ha a legvége akkor a vesével van gond.


Nekem ezt mondták a kórházban mikor vesemedence gyulladassal kerültem be még terhesség előtt.



Ezek saját tapasztalatok. Igaz, 10 hónapja szültem, de nem nagyon emlékszem, hogy volt-e hasonló tünetem.

2020. nov. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most jobban visszagondolva volt néha, akkor D-mannoset ittam. Van kapszula formaban is de én a por valtozatat ittam.

Azt lehet terhesen, nem megy át a magzathoz.


De mindenképp beszelj orvossal :)

2020. nov. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor keveset ittam es ki voltam száradva akkor volt ezekkel a tünetekkel járó vizeletem.

Lehet több folyadékékra van szükséged.


Terhesen en napi 3-4l ittam. Ennyit kívánt a szervezetem.:)

2020. nov. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fel vagy fázva.
2020. nov. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!