Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clear blue terhességi teszt,...

Clear blue terhességi teszt, amivel már 5 nappal korábban kimutatható a terhesség, mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Vasárnap jönne meg a menstruációm,

4napja nagyon szúr a jobb petefeszkem környékén pl ha felülök, vagy megfordulok az ágyban, köhögök, tüsszentek.

Csinaltam egy tesztet reggel de negatív. Szeretnénk már babát és ilyen tünetem még sosem volt.

Esetleg vkinek hasonló tünet vagy tapasztalat a teszttel?



2020. aug. 18. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Nem éri meg a menstruáció időpontja előtt tesztelni. Hiába van ráírva, nem mindenkinél látható előbb az eredmény.
2020. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát az fix, hogy nem éri meg 😁

Nagyon drágák ahhoz ezek a tesztek, hogy az ember óránként teszteljen 6-8 nappal az esedékes mensi előttől, de mindenki maga érzi. Ha kimarad, akkor érdemes tesztelni, jövő kedden mondjuk, addig ha pozitiv is a teszt, nem biztos, hogy meg is tapad a sejt, csak idegeli magát az ember. Aztán jön, hogy kémiai, meg nem erősödik, sajnos eddig nemem is mindig megjön, meg is van a 2 db tesztem hónapok óta, de amig megjön mindig, minek ellődözni őket a semmire. Én is minden honapban tapasztalok új "tüneteket", de aztán mindig megjön mégis, úgyhogy felesleges tesztelgetni, de alig várom, hogy késsen 🙃

2020. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, nem működött a nem várt napján sem.
2020. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!