Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt még így valaki? Ma...

Járt még így valaki? Ma voltam 12 heti uh-n és a doki n tudott mérni semmit. A baba látszott én is láttam, de azt mondta túl homályos a kép. Holnap kell újra mennem.

Figyelt kérdés
2020. nov. 9. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet még nem hallottam😳
2020. nov. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem. De nem mennék vissza, keresnék egy olyan orvost, akinek jó gépe van. Emberélet múlhat azon, hogy észrevesz-e mindent, amit kell. Aki nem tudja kezelni, nem tudja látni, ami rajta van és nem tud belőle következtetést levonni, az nem jó orvos, és/vagy nem megfelelő felszereléssel dolgozik. Innentől kezdve számomra nem ad megfelelő biztonságot.
2020. nov. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
annyit mondott, h igyak többet, akkor jobban fogja látni
2020. nov. 9. 14:22
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Tökéletesen egyetértek a másodikkal! Vagy egy rakás car a gépe vagy ennyire nem ért a munkájához... 1 nap alatt ez nem fog megoldódni. Én hagytam már ott dokit azért, mert az álláspontja kb múlt századi volt, emiatt is simán keresnék másikat. Én nagyon megválogattam, kire bízom rá a terhességemet és a gyermekem életét
2020. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Most képzeld el: holnap visszamész, megnézi, ugyanaz a doki, ugyanaz a gép, de mondjuk kicsit többet ittál.

Azt mondja pár perc után, hogy X - x és x a mérete és amúgy meg minden rendben. Megnyugszol??? Elhiszed?

2020. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy tulsúlyos? Barátnőm így járt, de ő a vastag hasi zsírréteg miatt. Hüvelyi uh-val végül tökéletesen látták a méreteket.
2020. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát nem vagyok sovány, de azért kövérnek se mondanám magam
2020. nov. 9. 15:23
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen én is hallottam már ilyet, ha sok a hasi zsír az bezavar. De pl egy Czeizel szintű gépi felszerelésen és szakemberen ez nem fogna ki.

Szóval én elmennék valami profin helyre.

2020. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Van aki túlsúlyos és sajnos a t{mör hasi zsír egyszerűen visszaveri az uh-t, és van aki túltaúlyos de nem annyira tömör a hasi zsír így nem veri vissza,van ugyan ez sovány kiakásban is, hogy a hasfal nem engedi. Ezt a saját dokim mondta.

Nekem is van feleslegem nekem is a belemig kell nyomni hogy mindent tényleg lehessen látni.

2020. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt h annyira mocorgott a baba h mire megallitotta volna a kepet h megmerje a gyerek elmozdult. Mire megallt akkor elkezdett csuklani :) Soha ilyen hosszu uhm nem volt de vegul mindent meg tudott merni amit kellett.
2020. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!