Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21+4 apa érezheti már?

21+4 apa érezheti már?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb.17 hetes voltam, amikor elkezdtem érezni a babát. 19 hetesen nagyon aktív volt, majd egy hétig kb.alig éreztem. Az elmúlt 1.5 hétben viszont mintha éreznék valami rendszert. Reggel felkeléskor, egyszer úgy 17-19 óra között, illetve késő este/éjjel mocorog. Nem érzem ilyenkor sokszor, 5-6 "rúgást".

Tegnap először tudtam a kezemmel is érezni, de nem voltam benne biztos. Ma apa ott pihentette a pocakomon a kezem és felkapta a fejét, hogy most érezte, hogy rúg. És tényleg, akkor éreztem ott én is egy közepesebb "rúgást". Érezheti már tényleg?

Persze van, hogy alig érzékelhető, kicsi mozgást produkál a kisasszony.



2020. nov. 7. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen


2. Babával hamarabb érezte pl mint az 1-vel én


1. Baba 19. Hét én 21. az apja


2. 13 én apja 16. ( fundusban tapadt)

2020. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
*Ma apa ott pihentette a pocakomon a kezét
2020. nov. 7. 18:20
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Elég nagy hiba valakinek gyereket szülni, akinek azt sem vagy képes elhinni, hogy érezte a babátok rúgását, és itt keresel megerősítést, hogy vajon tényleg érezhette-e...
2020. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azta mindenit :D
2020. nov. 7. 20:30
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

#3-as rossz napod van? Írj ram privátban nyugodtan ha valakivel beszélgetni szeretnél a problémaidrol . :)



Kedves Kérdező, nekem is valahol 20.hét környékén érezte elsőnek, de nem olyan intenzíven. Az arcával erezte azt hiszem, a kezével csak később. :)

2020. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Köszi, semmi gondom azon kívül, hogy ez a kérdés szerintem nonszensz. :D

Leírta a kérdező: apa érezte, ö is érezte. És akkor megkérdezi itt, hogy tényleg érezhette-e???? Wtf?

2020. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sosem fogom megérteni,hogy miért nem lehet a kérdésre válaszolni kötözködés helyett?! Ha nem tudsz hozzászólni akkor nincs jobb dolgod?! Nem a férjének nem hisz hanem nem tudják mikor mi következik a babavárásban... Ez teljesen normális!!!!!

Kedves kérdező! Az ilyeneket hagyd figyelmen kívül! 12 hkm

2020. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom érzett valamit.. de első élmény, így nem tudja, hogy tuti az volt-e.



Férjem is azt mondta, hogy talán érezte.. de később már tudta, hogy az akkor az volt.



De nyilván kötözködni kell...😩


1.

2020. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csak szerettem volna megtudni, lehetséges-e már érezni. Nyilván a férjem/a babám apukája/ életem szerelme (stb..) is nagyon szeretné már tapasztalni és ezért ő sem biztos benne. Mivel első gyermekünk, én sem :)

De azt hiszem jobb lett volna, ha nem kérdezek semmit és inkább várok meg, hogy párszor megismétlődjön :)

2020. nov. 8. 14:44
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

Basszus kérdező tedd fel később újra hátha elmennek aludni a gyíkemberek addig.

Krisztus az úrban, hát beleköt az egyik a kérdésbe a másik meg ,hogy apának hívod az embert?!?! Nálam 2 gyerek van, úton a 3.gyanìtom, ha nem "apának " hívom a férjem a gyerekek csak lesnek kiről beszélek..

Tökre érezhette amúgy. Nálunk most kezdte kézzel érezni (22

Hèt) előtte füllel simán hallotta "dùròdni".

2020. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!