Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Seduxent szedő kismamák,...

Seduxent szedő kismamák, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Először alvás zavarra írták fel, akkor kis sem váltottam, úgy gondoltam akkor inkább nem alszok. Most már folyamatosan görcseim vannak és keményedik a hasam, megfordulni is rossz.

Másnak is írtak fel ilyet? Tapasztaltatok negatívumot, akár terhesség alatt, akár utána a kicsivel?


23 hkm



2020. nov. 12. 11:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kalciumot is szedj. A legjobb Magnerot vagy Magnesolv (kinek mitől nincs hasmenése) + B-vitamin (lehetőleg komplex) a nap egyik felében, és Citrokalcium + D-vitamin a nap másik felében.
2020. nov. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Jó nagy PARASZT vagy kedves kérdező...
2020. nov. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Most megbántottál. Ja nem. De biztos jobb a kis frusztrált túlsúlyos lelkednek, hogy anonim fikázhatsz embereket pusztán azért mert te nem tudsz szöveget értelmezni. Picit megkönnyebbültél..? Örülök, hogy segíthettem. 😊 Tán neked kéne az a seduxen..
2020. nov. 15. 01:38
 14/20 A kérdező kommentje:

Na jó a francba is,igazad van, paraszt voltam és sajnálom. Sosem alszom, ideges vagyok, fáj a hasam, el kell látnom 2 másik gyönyörű gyereket, és szerintem frankón meg is csalnak a 3.terhességem alatt

Szóval igen, asszem levezettem a feszkòt csak mert ez kézenfekvő volt. Újra gondoltam, rendben nincs empirikus tapasztalatod ezzel a gyógyszerrel de végülis véleményed lehet. Azért akadtam ki mert nem pont erre volt szükségem, de ez még nem elégséges indok. Szóval sajnálom, oké?

2020. nov. 15. 02:40
 15/20 anonim ***** válasza:

Örülök ,hogy nem szeded. Az orvosok nagyon nem foglalkoznak vele mivel játszanak. Vannak függőségre hajlamos emberek,mint én. Nekem a háziorvos írta fel a Rivot,mert "pánikbeteg,jó lesz az!" . Ez közel 10 éve volt, azóta is szedem... Közben kiderült,hogy a pánikrohamokat a kezeletlen pajzsmirigy alulműködés generálja. Na mindegy.


A Valium az USA-ban a 60-70-es években volt elterjedt a háziasszonyok körében. Fantázia neve volt a "mama's little helper". Sokan kötöttek ki tőle pszichiátrián.. vagy a föld alatt...kemény rászokós szer. Magyar megfelelője a Seduxen,teljesen ugyanaz a képlet,ugyanaz a hatóanyag. De ugye valamivel tömni kell a gyógyszeripart... :/

2020. nov. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A parasztozós kommentelővel meg ne foglalkozz. Nem tud konkrét választ adni,de rúg egyet.. van elég gondod,mint írod. Én drukkolok,hogy minden jóra forduljon .
2020. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hát azért tényleg ingerült vagyok. De nagyon köszi. Hasznos volt. Asszem az "Òrák " c.filmben is valiumot tol a csaj aki terhesen valami hotel szobában akarja megölni magát most, hogy így mondod. Végül ezt a 14 hetet csak kibìrom valahogy. Köszi:-)
2020. nov. 15. 09:39
 18/20 anonim ***** válasza:
Meg az Észvesztők című film is frankon bemutatja.
2020. nov. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
14 hét már nem sok. Ingerültségre nekem használ a mély levegő ,és a zöld tea is. Én sajnos nem arra szedem a nyugtatót,hanem ugye a pánikra. De volt,hogy annyira felcseszett pár dolog,hogy nem tudtam kontrollálni magamat,na olyankor pluszban beszedtem egy felet, lefeküdtem és pár perc múlva mintha kicseréltek volna. De ez nem megoldás. Ha esetleg tényleg nagyon ideges vagy,az nem jó a babànak,így végső esetben, ha már tényleg nem bírod akkor talán be vennék egyet. De tényleg inkább próbálj relaxálni,vagy bármi . Menj el sétálni egyet a gyerekekkel. Én azt is szoktam. Kiszellőzik a fejem. De őszintén... Mire hárommal elindulok még idegesebb leszek 🤣
2020. nov. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

😂😂 micsoda kilátások. Amúgy eléggé aggòdom is emiatt

Az első két gyerkőcnél anyukám iszonyú sokat segített, volt, hogy heti négyszer átjött, vasalt, vagy vigyázott rájuk amíg én shoppingoltam egyet, arany életem volt, de két éve meghalt. És egyrészt tudom hogy nehéz is lesz, másrészt már a puszta jelenléte is megnyugtatott, de most valószínűleg sokszor az jár majd a fejemben, hogy már nincs kit felhívni.

Azt hiszem ettől félek a legjobban.

2020. nov. 16. 11:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!