Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Seduxent szedő kismamák,...

Seduxent szedő kismamák, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Először alvás zavarra írták fel, akkor kis sem váltottam, úgy gondoltam akkor inkább nem alszok. Most már folyamatosan görcseim vannak és keményedik a hasam, megfordulni is rossz.

Másnak is írtak fel ilyet? Tapasztaltatok negatívumot, akár terhesség alatt, akár utána a kicsivel?


23 hkm



2020. nov. 12. 11:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szülés visszatartáskor adtak napi 4 seduxent, semmi bajom nem volt, rengeteget pihentem, a babának se lett semmi baja.
2020. nov. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Off, de ha még nem tetted, próbáld ki a citromfű teát, az nagyon jó nyugtató és biztos szabad.
2020. nov. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Már kipróbáltam, citromfű tea,kapszula, orbáncfű, levendula. Sajnos semmi hatása nem volt.

Köszönöm a választ!

Nekem csak 2*fél szemet írtak

2020. nov. 12. 14:03
 4/20 anonim ***** válasza:
Orbáncfüvet viszont nem szabad, sem olyasmit, ami azt tartalmazza.
2020. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én tuti nem szedném. Egyrészt a gyógyszer könnyen függőséget okoz, másrészt az újszülöttnél is okozhat komoly problémákat. Akár nála is kialakulhat függőség, és görcsrohamhoz vezethet.

Alternativa esetleg az amytriptilin lehet, az biztonságosabb.

2020. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az általad javasolt hatóanyag D terhességi besorolású, mint mondjuk az alprazolam. Míg a seduxenben található diazepam C. Ergo a magzatra kevésbé veszélyesnek minősített.
2020. nov. 13. 00:14
 7/20 A kérdező kommentje:
Amúgy meg utolsó (meg Orbáncfűves citromfüves hozzászolok) a világért nem akarok kötekedni, de olvasta valaki a kérdést..? Senkit nem érdekel mi a véleményed...azt kérdeztem valakinek van e konkrét tapasztalata mert SZEDTE. Hogy te beszednéd e vagy sem hát kábé hol érdekel az engem. Az első válaszolòn kívül senki nem tud olvasni ezek szerint.
2020. nov. 13. 00:30
 8/20 anonim ***** válasza:
Én Rivotrilt szedek/szedtem. Ami kb ugyanaz. De én függő vagyok. Azt tudod,hogy a Seduxen a híres amerikai háziasszony"drog" (Valium) magyar ikertesója? Ha újra kezdhetném,egy fél szem nyugtatót nem vennék be soha. Egyáltalán nem ajánlom ,hogy szedd. De a te döntésed. Egyébként a gyerekeim makk egészségesek,nem volt egyiknek sem elvonási tünete ,sem semmi gond. De lehetett volna. Én terhességek alatt,nagyon nagyon nehezen saját magam csokkentettem az adagom,minimálisra. Azóta is annyit szedek (napi 2x fél,a 0.5 mg-osból),de egyszerűen nem tudok leszokni. Ha rám hallgatsz ne szedd be. További szép babavárást ,:)
2020. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ja és keményedésre,görcsre napi 3x1(vagy 2 ha nagyon durva) Magnerot,vagy napi 1- max 3 Magnosolv pezsgő ital.
2020. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszi, 3*2 magnéziumnál maradtam, vagyis első nap bevettem a 2*0.5 szemet, második nap este 1 szemet, de igazából én semmilyen hatását nem éreztem a seduxennek ugyanùgy keményedtem és nem is aludtam tőle. A 2.nap éjjel összesen 3,5 órát. Szóval úgy döntöttem, hogy nem hat:/

Nem tudtam, Köszi az infót, azt hittem USA-ban a xanax a menő.

2020. nov. 14. 05:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!