Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Maltofer nevű vastablettától...

Maltofer nevű vastablettától lehet sokkal sötétebb a vizeletem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 28hetes kismama vagyok és ma észre vettem hogy sokkal sötétebb a vizeletem mint szokott kb olyan narancssárga és arra gondoltam hogy a maltofer szinezné így el.. szerintetek lehetséges?

2020. nov. 13. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Nemlehet hogy kevesebbet ittál a kelleténél?

Én egy vetélés után szedtem mert sok vért vesztettem,de "csak" székrekedésem lett tőle.

Viszont az orvos mondta hogy váltsak paradontax fogkrémre mert nagyon bántja a fogat.

Erre figyelj.

És narancslével vedd be.👌

2020. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a széklet lett tőle fekete, a vizeletem nem sötétítette...
2020. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Más vitamint nem szedsz? Nekem a multivitamin okozott ilyet.
2020. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmi mást. Szekletet is elszinezte nekem is és olvastam hogy van akinek a vizeletet is el színezi ezért gondoltam de már írtam a védőnőnek kerek egy beutalót vizelet vizsgálatra.
2020. nov. 13. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!