Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerinted lehetséges?

Szerinted lehetséges?

Figyelt kérdés
Egy hónap után ma voltam ultrahangon. Nem kaptam képet mert állitolag nagyon mozgott a drágám és nem tudott szép képet csinálni?? Ilyen létezik? Végül csinált pár képet a koponyárol meg a combcsontrol ,a hasárol. Oda adtam neki a pendrive-ot ,h rakja föl rá. De nem tette ez már a második alkalom. Legközelebb egy hónap múlva kell visszamennem. De addig én megörülök olyan lassan telt el most is... egy képem sincs amit nézegethetnék.. kb fél percig vizsgált.. csalodott vagyok nagyon. Szerintetek ha holnap vissza megyek fölrakják a pendrive-ra a képeket? Magán orvos amugy... 18 km

2020. nov. 19. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Magán dokinál, akinél szép kis pénzeket kipenget az ember, nyomtatott képet, és teljes videót várnék el, vagy keresnék mast.
2020. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi kaptunk alapból 4 nyomtatott kis ultrahang képet a genetikai vizsgálaton magánban.

Pedig magánban azért szokás adni (max valahol plusz pénz)

2020. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Soron kivül voltam kétszer egyszer felfázás majd hüvelygomba miatt. Akkor nem volt ott az én orvosom mindig felrakta a másik orvos a képet és a videót is.. de a saját orvosom már másodjára nem.. pedig be volt dugva a pendrive a gépbe...
2020. nov. 19. 21:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahova én járok magánorvoshoz, csak akkor ad képet, ha 4d-s uh-ra megyek. Akkor felteszi a pendrive-ra és egyet kinyomtat. 12 hetes genetikán csak annyi volt, hogy lefényképeztem a monitort. Lehet, hogy a te dokid is így csinálja.
2020. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Adnak ingyen csak szerintem nem volt kedve foglalkozni vele...
2020. nov. 20. 05:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom a sima vizsgálatokon készült képeket is mindig kinyomtatta, a genetikai ultrahangokról meg videó és egész komoly képsorozatok készültek, amiken ugyan kb semmit nem láttam én laikusként, de elküldték az egészet e-mailben kb még amíg ott voltam. Az összes magánintézményben így voltam, szóval szerintem te fogtál ki egy kifejezetten fura orvost. Te döntésed, hogy ragaszkodsz-e hozzá vagy váltasz.
2020. nov. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én babám is folyton szívatja az ultrhangosokat azzal, hogy mindig az utolsó pillanatban mozdul be. De attól még meg kell csinálniuk a képeket, szóval ez nonszensz hogy nem csinál/nem adja oda, főleg magánban. A helyedben én elgondolkoznék a váltáson, főleg ha kevés időt tölt vizsgálattal.
2020. nov. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma orvost váltottam. Annyit megérdemlünk a párommal ,hogy legyen képünk róla ha már fizetünk érte.
2020. nov. 20. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!