Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetséges, hogy a...

Gero66 kérdése:

Hogyan lehetséges, hogy a google idővonalon olyan helyek vannak ahol nem is jártam? Konkrétan a szomszéd falu melletti rétet jelöli ahol szerinte egy órát álltam miközben a helytől kb 4km-re a másik faluban dolgoztam.

Figyelt kérdés
Nem zavarna, de a feleségem nem nekem hisz. Köszönöm.
2018. szept. 13. 05:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a telefonod nem tudja meghatározni a pozíciódat, vagy ami még rosszabb, mobilnet által teszi akkor ez az eredmény.

Javaslat, a helymeghatározás beállításaiban állítsd csak GPS-re. Ezzel pontosabb eredményt kell kapnod.

Mondjuk az, hogy a feleséged jobban hisz egy telefonnak....Na mindegy a bizalmi dolgokba nem megyek bele

2018. szept. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kikapcsolsz minden helymeghatározást és senki nem fog látni semmit.
2018. szept. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
És hogy pont azon a réten áll egy gsm adótorony... Ha valami oknál fogva elveszti a gps jelet, akkor a telefon a gsm tornyok cellainformációi alapján próbálja belőni a pozíciót. Ha csak egy tornyot lát, akkor kb. a torony lesz megadva pozíciónak. Ezt az opciót a helymeghatározás menüben a nagy pontosság (gps+wifi+bluetooth+cellainfók) néven van és ki lehet kapcsolni, hogy csak a gps-t használja.
2018. szept. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy a hármas írja.

De azért egy kicsit elgondolkodtató, hogy miért nagy pontosság a neve amikor pont az téved a legtöbbet.

Kerékpáros túráimat a Stravaval rögzítettem, de amíg nem volt csak gps-re állítva....addig semmi értelme nem volt monitorozni a dolgot.

2018. szept. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!