Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lenne egy kérdésem?

Hajni Poszuk kérdése:

Lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés
Sziasztok kezdjük ott csináltam 4 tesztet 2 pozitív lett 2 negatív rá 3 napra pecsételő vérzésem volt mint az első babánál. Védőnő tanácsára elment nőgyógyászhoz ultrahangra azt mondta minden bizonnyal babát várok de még picike így nem tud biztosan mondani menjek vissza 10 nap múlva. Erre aznap délután elkezdtem vérezni görcsök nélkül első nap menszesz szerűen de már második nap alig jött valami ma a harmadik napnál tartok még egy nagyon pici van. Más is volt már így? Most akkor jön a baba vagy sem?

2020. nov. 21. 09:16
 1/3 Reni 28 ***** válasza:
Szia! Én pont így vagyok, ez a 3.napom,görcsök nélkül jött meg, és tegnap már alig volt. Én elkönyveltem menzesznek. Tesztet nem csináltam.
2020. nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kémiai terhesség. Ne add fel.
2020. nov. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy kémiai terhességről lenne szó mert 2 éve az volt nekem igaz tesztet akkor nem csináltam 1 hetet csúszott a menstruációm majd még jött nagyon erősen és nagyon nagy görcsökkel és 6 napig tartott a szokásos 5 helyett elmentem dokihoz aki felvilágosított hogy kétség kizáróan kémiai terhességről volt szó
2020. nov. 21. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!