Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az lenne a kerdesem, hogy meg...

Az lenne a kerdesem, hogy meg kell-e ahooz venni az eredeti alap WoW ( World of Warcraft) jatekot + az osszes kiegeszitot, h meg legyen a teljes jatek (map) es befizetni havonta?

Figyelt kérdés
Vagy ha befizetek 1 honapnyi jatekot akkor abban mar minden benne van es nem muszaly megvenni kulon mindegyiket?
2018. febr. 3. 00:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Kell ez: [link]

meg ez: [link] -legion


Az első tartalmaz 1 hónapot, és level 100-ig fejlődhetsz. A második az aktuális kiegészítő, 110-ig fejlődhetsz, új content stb.


Ha lejár az 1 hónap, értelemszerűen elő kell rá fizetned (havonta, 3 havonta, stb) vagy gamecardokat használsz.

2018. febr. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, mèg azt neztem,hogy lvl 20 -ig ingyen van szoval szerintem lehet sporolni ha csak akkor veszem meg ha el etem azt a szintet.
2018. febr. 3. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, sőt, ha utána csak az elsőt veszed meg, akkor addig is várhatsz a Legion vételével míg el nem éred a 100-as szintet. Annyi idő alatt szerintem már el lehet dönteni hogy akarsz-e tovább játszani vagy sem.
2018. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!