Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteri piros vérzés:...

Első trimeszteri piros vérzés: többszörös nyálkahártya leválással. hasonló tapasztalat van?

Figyelt kérdés
7 hetet betöltöttem, görcsös élénk piros vérzésem volt 1 napig, még mindig szivárog rózsaszínes nyálkásan. A baba még ott van és szívhangja is van. Volt már valaki így? Mi lett a vége? Milyne gyógyszert kapott? Annyira kétségbe vagyok esve:( csak ágynyugalmat írtak elő, mert progeszteront már kapok.
2020. nov. 21. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg hematóma okozza. Hogy elsodorja-e az embriót csak a szerencsén múlik.


Nekem is volt. Én hetekig véreztem, mi megúsztuk.

2020. nov. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem az orvos többszörös leválást látott, nem említett semmilyen hematómàt. A leválás hátterében hematóma lehet?
2020. nov. 21. 14:20
 3/9 anonim ***** válasza:

A leválás hematoma nélkül - rosszul tapad a lepény.

Nekem elsőnél volt progeszteron hiány, majd 1 kis helyen rosszul tapadt. 10x véreztem a végéig. Marokszámra szedtem a magnéziumot és pihentem. Lassan 6 éves a lányunk.

A másodiknál volt progeszteron hiány majd hematoma. Lassan 3 éves ő is.

2020. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok butaságot kérdeznj, de 7 hetesen már van méhlepény?
2020. nov. 21. 17:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Van, bár még pici, fejletlen és az embriót még nem tudja teljesen ellátni, ezért van szikhólyag is tápanyagokkal. Már az 5. hét elején vannak aprócska bolyhok
2020. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintetek átvészelheti a baba ha több helyen megindult a leválás?

Egész nap feküdtem, elvileg hétfőig ki kell derüljön, hogy megmarad-e vagy sem - ezt mondta az orvos. De ha hetfőig nem görcsölök és vèrzek tovább, akkor azokkal a leválásokkal mi lesz? Visszatapadnak?

2020. nov. 21. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező? Ami leválik már nem tapad vissza ugyanis az távozik belöled azért vérzel.
2020. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A vérzésem megszűnt, viszont úgy érzem, hogy felfàztam, görcsben vagy a húgyutam, olyan, mintha 5 liter sört ittam volna és nem mennék mosdóba. Nem tudom miert jön ennyi baj:(
2020. nov. 23. 21:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is leválásom volt a 8.hettol, folyamatosan barnáztam. Ketszer verezgettem is.

Most mar a 12.hetben vagyok.

Sokat kellett pihennem, Progesteront szedtem en is napi 3x1- et. Most mar csak napi 1- et. Nekem is azt mondta a dokim, hogy ami levalt azt nem tudjak visszatapasztani, igy csak vartunk. De nagyon vigyaztam magunkra. Maradtam is itthon tappenzen, tenyleg csak a 9 eves lanyom vittem el az iskolaba es fekudtem is vissza.

Mar egy hete dolgozom, szerencsere minden rendben.

:)

2020. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!