Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most várom a 2. Babámat de...

Most várom a 2. Babámat de sajnos nem tudom a nemét, csak következtetni tudok. ?

Figyelt kérdés
Az első gyermekem fiú vele nem volt semmi probléma terhességem alatt, viszont most az első pár hétben a második babánál voltak rosszul léteim, pattanásos és zsíros az arcbőröm. Kinek milyen tünetei voltak fiú illetve lány babánál?

2020. nov. 23. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehova sem fog ez vezetni.
2020. nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Szetem erre nem lehet alapozni...

Mindig lesznek kivételek ezek alól.

De én kislányt várok (32+5) és én irtó beteg voltam míg el nem kezdődött a 2. Harmad... Volt h az ágyból nem tudtam kikelni. De pl kívánósság nem volt sosem h édes v savanyú vagy ilyesmi.

2020. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom van, egy pattanásom sem volt sőt sosem volt olyan szép az arcom mint terhesen, egyszer sem voltam rosszul egy kicsit sem.
2020. nov. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
4 lányom van. Soha nem voltam rosszul, a bőröm és a hajam szebb volt, mint általában és nem fájt semmim egyik terhességem során sem.
2020. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ilyenen agyalni, mert nincs összefüggés.2 terhességem teljesen egyforma volt és 1 lányom és 1 fiam van.Ismerősömnek 3 terhessége volt, első két terghességnél semmi baja nem volt, 2 fiú született, majd terhes lett a 3. babával, állandóan rosszul volt, teljesen más volt ez a terhessége mint az első kettő, ő ebből arra következtetett hogy tuti most lánya lesz, de nem így lett, a 3. baba is kisfiú lett.
2020. nov. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs összefüggés.


Én borzasztóan voltam a 12. hétig, mindenki mondta, hogy tuti kislány és erre kisfiam lesz 😄😄

2020. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem mindegy?

Legyen egészséges

2020. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb ugyanolyan volt mindkét terhességem. Most 32 hetes vagyok, van egy lányom és kisfiút várunk. Ugyanúgy voltak a terhesség elején pattanások, második trimeszterben gyakorlatilag elmúltak. Az édességet mindegyikükkel kívántam/kívánom, reggeli rosszullétek, hányás, mindkét esetben voltak. Talán a lányomnál rosszabb volt kicsit.
2020. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a lánynál tök szép volt a bőröm és nem úgy szőrösödtem, mint azelőtt. A fiúnál nagyon pattanásos voltam és erősebb lett a szőrzetem is. Mindkettővel sokat ettem és híztam. Rosszullétem egyiknél sem volt.
2020. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!